• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Śmiertelny wypadek w Gorzowie. Motocyklista zderzył się z ciężarówką [zdjęcia]

23 września 2022, 18:31
fot. Wypadki Gorzów
W piątek 23 września przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie doszło do zderzenia motocyklisty i ciężarówki. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna i pogotowie. Niestety pomimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, nie udało się uratować życia 39-letniego motocyklisty.

W piątek 23 września o godz. 18.09 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Kostrzyńskiej. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało, doszło tam do zderzenia motocyklisty z ciężarówką. Siła uderzenia była tak duża, że motocyklista po zderzeniu z ciężarówką został wyrzucony na chodnik. Mężczyzna został ciężko ranny. Obecnie jest reanimowany przez zespół ratownictwa medycznego.

Według nieoficjalnych informacji kierujący samochodem ciężarowym skręcał w lewo, natomiast w tym samym momencie motocyklista podjął manewr wyprzedzania i uderzył w ciężarówkę.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

AKTUALIZACJA

godz. 18.50 – Motocyklista był reanimowany przez kilkadziesiąt minut. Niestety pomimo reanimacji nie udało się uratować życia mężczyzny, lekarz stwierdził zgon.

Na miejsce jedzie prokurator. - Policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniali dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku w wyniku którego zginął 39-letni mężczyzna - mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości