• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Jakie sklepy znajdą się w parku handlowym Niepodległości? [zdjęcia]

20 września 2022, 10:22
fot. anchoram.pl
Przy ul. Niepodległości w Gorzowie trwa budowa nowego parku handlowego. Obiekt ma być gotowy na przełomie 2022 i 2023 roku. Wiadomo, że w nowym parku handlowym znajdzie się dyskont Biedronka oraz cztery lokale handlowo-usługowe.

W lipcu portal gorzowianin.com informował o tym, że przy ul. Niepodległości na os. Górczyn powstaje nowy park handlowy. Budynek handlowo-usługowy, który jest budowany tuż obok sklepu meblowego Bodzio będzie nazywał się Park Handlowy Niepodległości. Na tamten moment było wiadomo, że nowy obiekt będzie składał się z dwóch budynków układających się w kształcie litery L. W jednym z nich ma znaleźć się dyskont spożywczy Biedronka, natomiast w drugim pawilonie będzie miejsce na cztery lokale handlowo-usługowe.

Obecnie wiemy już więcej na temat inwestycji. Wiadomo już, że dyskont Biedronka, która powstanie przy ul. Niepodległości będzie sklepem w nowym formacie 3.0. To oznacza, że w sklepie alejki pomiędzy regałami będą szersze, do tego pojawią się tradycyjne lady z mięsem i wędlinami, a stoisko z odpiekanym pieczywem będzie w nowej odsłonie. Dodatkowo w koncepcie 3.0 wyodrębniono strefy non-food, promocyjnych artykułów spożywczych, oraz stałego i dobrze znanego klientom asortymentu. W sklepie będą również kasy samoobsługowe.

Ponadto z czterech lokali handlowo-usługowych, dwa są już wynajęte. Znajdzie się w nim Kik oraz Totalizator. Tym samym w parku handlowym jest jeszcze wolne do wynajęcia około 1200 m.kw. w dowolnych na ten moment konfiguracji powierzchni.

Ponadto przed parkiem handlowym Niepodległości zostanie wybudowany parking na ponad 100 miejsc parkingowych. Otwarcie parku handlowego jest planowane na przełomie 2022 i 2023 roku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/7 Park handlowy Niepodległości

1/7 Park handlowy Niepodległości

2/7 Park handlowy Niepodległości

2/7 Park handlowy Niepodległości

3/7 Park handlowy Niepodległości

3/7 Park handlowy Niepodległości

4/7 Park handlowy Niepodległości

4/7 Park handlowy Niepodległości

5/7 Park handlowy Niepodległości

5/7 Park handlowy Niepodległości

6/7 Park handlowy Niepodległości

6/7 Park handlowy Niepodległości

7/7 Park handlowy Niepodległości

7/7 Park handlowy Niepodległości

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości