• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 32 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Na os. Górczyn powstanie nowy park handlowy z Biedronką

21 lipca 2022, 20:00
fot. anchoram.pl
Przy ul. Niepodległości w Gorzowie trwa budowa budynku handlowo-usługowego. Wiadomo już, że powstanie tam mały park handlowy, w którym znajdzie się Biedronka oraz 4 lokale handlowe.

Pod koniec czerwca została ogrodzona duża działka przy ul. Niepodległości obok sklepu meblowego Bodzio i pojawił się tam ciężki sprzęt, który rozpoczął równanie terenu. Mieszkańcy pobliskich bloków zastanawiali się, co tam powstanie. Natomiast na tablicy informacyjnej mogliśmy przeczytać, że jest tam budowany budynek handlowo-usługowy.

Prace na placu budowy idą pełną parą – teren został już wyrównany i niedługo rozpocznie się wylewanie fundamentów. Wiadomo też już co tam powstanie. Zostanie tam wybudowany park handlowy, który będzie nazywał się Park Handlowy Niepodległości.

W skład parku handlowego będą wchodziły dwa budynki układające się w kształt litery L. W jednym z budynków znajdzie się dyskont spożywczy Biedronka, natomiast w drugim pawilonie będzie miejsce na cztery lokale handlowo-usługowe. Póki co, nie wiadomo jacy konkretnie najemcy zajmują poszczególne lokale. Przed Parkiem Handlowym Niepodległości zostanie wybudowanych również kilkadziesiąt miejsc parkingowych.

Otwarcie nowego obiektu odbędzie się prawdopodobnie w pierwszym kwartale 2023 roku. Czekamy na oficjalne potwierdzenie tego terminu od inwestora.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości