Wiadomości

Na os. Górczyn powstanie nowy park handlowy z Biedronką

21 lipca 2022, 20:00
fot. anchoram.pl
Przy ul. Niepodległości w Gorzowie trwa budowa budynku handlowo-usługowego. Wiadomo już, że powstanie tam mały park handlowy, w którym znajdzie się Biedronka oraz 4 lokale handlowe.

Pod koniec czerwca została ogrodzona duża działka przy ul. Niepodległości obok sklepu meblowego Bodzio i pojawił się tam ciężki sprzęt, który rozpoczął równanie terenu. Mieszkańcy pobliskich bloków zastanawiali się, co tam powstanie. Natomiast na tablicy informacyjnej mogliśmy przeczytać, że jest tam budowany budynek handlowo-usługowy.

Prace na placu budowy idą pełną parą – teren został już wyrównany i niedługo rozpocznie się wylewanie fundamentów. Wiadomo też już co tam powstanie. Zostanie tam wybudowany park handlowy, który będzie nazywał się Park Handlowy Niepodległości.

W skład parku handlowego będą wchodziły dwa budynki układające się w kształt litery L. W jednym z budynków znajdzie się dyskont spożywczy Biedronka, natomiast w drugim pawilonie będzie miejsce na cztery lokale handlowo-usługowe. Póki co, nie wiadomo jacy konkretnie najemcy zajmują poszczególne lokale. Przed Parkiem Handlowym Niepodległości zostanie wybudowanych również kilkadziesiąt miejsc parkingowych.

Otwarcie nowego obiektu odbędzie się prawdopodobnie w pierwszym kwartale 2023 roku. Czekamy na oficjalne potwierdzenie tego terminu od inwestora.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości