Wiadomości

Ogromne opóźnienia pociągów na trasie Kostrzyn - Gorzów - Krzyż

15 września 2022, 22:40
Ogromne opóźnienia pociągów na trasie Poznań - Krzyż - Gorzów - Kostrzyn. W czwartek, 14 września pociągi odjeżdżały z Gorzowa nawet ze 120-minutowym opóźnieniem.

Jak wynika z informacji przekazywanych przez przewoźników i zarządcy linii kolejowych, 85 minut opóźnienia ma pociąg REGIO 80437 z Krzyża do Kostrzyna nad Odrą. Pociąg planowo miał przyjechać do Gorzowa o 21:23.

O ponad 63 minuty opóźniony jest pociąg REGIO Wilda z Poznania przez Gorzów do Kostrzyna nad Odrą. Pierwotnie pociąg miał dotrzeć  do Gorzowa o 22:27. O 53 minuty opóźniony jest kolejny pociąg-tym razem na trasie z Kostrzyna przez Gorzów do Krzyża.

Nie ma oficjalnych informacji na temat przyczyn opóźnień, ale na Portalu Pasażera możemy przeczytać, że głównie winne są "złe warunki atmosferyczne" lub inne przyczyny związane z realizacją inwestycji. Jako miejsce, gdzie występuje utrudnienie, wskazano odcinek od Gorzowa do Santoka. 

Już wcześnie na tej trasie występowały spore opóźnienia. Pociąg do Krzyża (planowy odjazd z Gorzowa 16:13) dotarł do Krzyża ze 122-minutowym opóźnieniem. Wcześniejsze pociągi również notowały 30-40-minutowe opóźnienia. 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości