• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 21 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Ogromne opóźnienia pociągów na trasie Kostrzyn - Gorzów - Krzyż

15 września 2022, 22:40
Ogromne opóźnienia pociągów na trasie Poznań - Krzyż - Gorzów - Kostrzyn. W czwartek, 14 września pociągi odjeżdżały z Gorzowa nawet ze 120-minutowym opóźnieniem.

Jak wynika z informacji przekazywanych przez przewoźników i zarządcy linii kolejowych, 85 minut opóźnienia ma pociąg REGIO 80437 z Krzyża do Kostrzyna nad Odrą. Pociąg planowo miał przyjechać do Gorzowa o 21:23.

O ponad 63 minuty opóźniony jest pociąg REGIO Wilda z Poznania przez Gorzów do Kostrzyna nad Odrą. Pierwotnie pociąg miał dotrzeć  do Gorzowa o 22:27. O 53 minuty opóźniony jest kolejny pociąg-tym razem na trasie z Kostrzyna przez Gorzów do Krzyża.

Nie ma oficjalnych informacji na temat przyczyn opóźnień, ale na Portalu Pasażera możemy przeczytać, że głównie winne są "złe warunki atmosferyczne" lub inne przyczyny związane z realizacją inwestycji. Jako miejsce, gdzie występuje utrudnienie, wskazano odcinek od Gorzowa do Santoka. 

Już wcześnie na tej trasie występowały spore opóźnienia. Pociąg do Krzyża (planowy odjazd z Gorzowa 16:13) dotarł do Krzyża ze 122-minutowym opóźnieniem. Wcześniejsze pociągi również notowały 30-40-minutowe opóźnienia. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości