Wiadomości

Kawałek Walczaka zostanie rozebrany. W końcu!

31 sierpnia 2022, 15:45
W piątkowy poranek zostanie wyłączony z użytkowania zniszczony odcinek ulicy Walczaka. Rano ruch pojazdów od granic administracyjnych miasta do skrzyżowania z ulicą Fieldorfa Nila zostanie przełożony na nową jezdnię.

Stary, zniszczony odcinek ulicy Walczaka od granic miasta do obecnego skrzyżowania z ulicą Fieldorfa Nila zostanie rozebrany. To dobry prognostyk, ponieważ to właśnie ulica Walczaka na odcinku do skrzyżowania przy stacji paliw Shell powinna już dawno zostać zamknięta z uwagi na swój fatalny stan techniczny. W każdym cywilizowanym kraju jeżdżenie po wyboistym placu budowy byłoby nie do pomyślenia. U nas jak widać - przemieszczanie się po takiej drodze - przypominającej katastrofę budowlaną - jest jak najbardziej możliwe. 

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że kolejne odcinki Walczaka szybko doczekają się rozbiórki i remontu, a kierowcy szybko zapomną, że przez kilka lat musieli jeździć prawdziwym slalomem. Ze względu na przełożenie ruchu na nową nitkę, zostanie skorygowane - przesunięte i powiększone - skrzyżowanie ulic Walczaka – Fieldorfa Nila, gdzie nadal będzie funkcjonować rondo tymczasowe, zbudowane z separatorów ruchu.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości