Wiadomości

Czas na pożegnanie Wartowni

25 sierpnia 2022, 10:24
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
Przed nami ostatni weekend z wydarzeniami na Wartowni, czyli popularnym wśród mieszkańców miejscem spotkań nad rzeką Wartą. Co będzie grane? W piątkowy wieczór wystąpi Peja oraz DVJ Rink, natomiast w sobotę Duss i przyjaciele Wartowni.

Wartownia, to miejsce, które w wakacje 2021 powstało z kontenerów morskich nad rzeką Wartą przy Wale Okrężnym i stało się ulubionym miejscem spotkań mieszkańców Gorzowa w każdym wieku. Wartownia wróciła również w tym roku i od końcówki czerwca ściągała tłumy osób chcących się pobawić i spędzić wspólnie czas ze znajomymi.

Przed nami ostatni wakacyjny weekend, a co za tym idzie ostatni weekend działalności Wartowni. - Kochani! Nadchodzi ten moment kiedy będziemy się z Wami żegnać! Tegoroczna Wartownia już przeszła do historii! Tak więc bądźcie z nami i hucznie zakończmy naszą działalność! - podkreślają organizatorzy.

Co zatem będzie grane w weekend w Wartowni? W piątek 26 sierpnia wystąpi Peja i Dj Twister, a także DJ WBER X NMBR, Senkers, EQ, Pitchracer, Simon Size, Zygfryd. Start o godz. 19. Z kolei w sobotę 27 sierpnia wystąpi duet Duss (DJ W & Sebastian S) oraz Copecky, Qusi, Jawa, Nambear i przyjaciele Wartowni. Start imprezy również o godz. 19. Natomiast w niedzielę 28 sierpnia odbędą się warsztaty. O godz. 10 zaplanowano jogę, a o godz. 11.30 warsztaty kreatywności dla dzieci.

Tuż po weekendzie rozpocznie się rozbiórka Wartowni. Natomiast mieszkańcy Gorzowa, którzy bawili się tam przez dwa wakacyjne miesiące, mają nadzieję, że Wartownia ponownie pojawi się nad Wartą w przyszłym roku. Oczywiście nie obyło się również bez głosów krytyki. Niektórym mieszkańcom przeszkadzała głośna muzyka i pisali w tej sprawie petycje do prezydenta Gorzowa Jacka Wójcickiego.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości