• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Trampoliny na Kwadracie zabite płytami [zdjęcia]

8 sierpnia 2022, 15:52
fot. Marcin Kluwak
Maty do skakania znajdujące się na Kwadracie były notorycznie niszczone. Tylko od początku marca Urząd Miasta Gorzowa wydał na naprawę trampolin blisko 9 tys. zł. Urzędnicy zdecydowali, że z powodu zbyt częstej dewastacji trampolin oraz wysokich kosztów naprawy, maty póki co nie zostaną naprawione. Zamiast tego zostały zabite płytami budowlanymi OSB.

Nie ma miesiąca, żeby trampoliny znajdujące się na Kwadracie, czyli placu Nieznanego Żołnierza nie były dewastowane. Jak podkreślają urzędnicy niszczone są elementy mat do skakania, ponieważ mieszkańcy korzystają z nich w nienależyty sposób. Dzieci lub młodzież wjeżdża na maty rowerami czy też hulajnogami. Zdarza się również, że na trampolinach skacze kilka dorosłych osób jednocześnie.

Tylko od początku marca 2022 roku Urząd Miasta Gorzowa wydał na naprawę trampolin prawie 9 tys. zł. Dlatego też zamiast kolejnej naprawy, urzędnicy zdecydowali, że trampoliny zostaną zamknięte. - Trampoliny znajdujące się na placu Nieznanego Żołnierza z powodu dużych kosztów, jakie Urząd Miasta Gorzów ponosi za zbyt częste ich naprawianie, zostały czasowo zamknięte. Korzystanie z trampolin, gdy są uszkodzone, może spowodować utratę zdrowia lub życia – mówi Dariusz Wieczorem z wydziału promocji i informacji Urzędu Miasta Gorzowa.

Jak się okazało, trampoliny znajdujące się na Kwadracie zostały dosłownie zabite deskami, a dokładnie płytą budowlaną OSB. To oznacza, że maty do skakania nie zostaną ponownie zbyt szybko naprawione.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/5 Trampoliny na Kwadracie zabite deskami

1/5 Trampoliny na Kwadracie zabite deskami

2/5 Trampoliny na Kwadracie zabite deskami

2/5 Trampoliny na Kwadracie zabite deskami

3/5 Trampoliny na Kwadracie zabite deskami

3/5 Trampoliny na Kwadracie zabite deskami

4/5 Trampoliny na Kwadracie zabite deskami

4/5 Trampoliny na Kwadracie zabite deskami

5/5 Trampoliny na Kwadracie zabite deskami

5/5 Trampoliny na Kwadracie zabite deskami

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości