Wiadomości

Gorzów: Kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców będzie mieć problemy z wodą

8 sierpnia 2022, 09:29
fot. archiwum
W środę 10 sierpnia Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie będzie prowadziło prace modernizacyjne na stacji pomp ZW Centralny. W związku z tym przez 10 godzin mieszkańcy os. Staszica, os. Sportowego i os. Europejskiego oraz ul. Chopina, Asnyka i Al. 3 Maja będą mieć problemy z wodą. Oprócz braku wody w kranach, może pogorszyć się jej jakość.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie informuje, że w środę 10 sierpnia przystąpi do prac modernizacyjnych na stacji pomp ZW Centralny. W związku z tym na czas prac, w godz. od 8 rano do godz. 18 nastąpi przerwa w dostawie wody lub będą zakłócenia w dostawie wody do budynków zasilanych ze stacji pomp ZW Centralny.

Problemy z wodą będą mieć mieszkańcy os. Staszica, os. Sportowego, os. Europejskiego, a także ul. Chopina, Asnyka, Al. 3 Maja oraz ulic przyległych. To oznacza, że problem będzie dotyczył kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców Gorzowa.

Przerwy w dostawie wody to niejedyny problem. PWiK sygnalizuje, że może podczas prac modernizacyjnych może pogorszyć się jakość wody w zakresie mętności, manganu i twardości ogólnej. - W tym zakresie prowadzone jest ciągłe monitorowanie parametrów mikrobiologicznych i fizykochemicznych. Przepraszamy Odbiorców za niedogodności – podkreśla Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości