• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Tragiczny finał poszukiwań. Odnaleziono zwłoki 26-latki

3 sierpnia 2022, 14:41
fot. Lubuska policja
Policjanci z Gorzowa przy wsparciu strażaków prowadzili poszukiwania zaginionej 26-letniej Magdaleny z Osiedla Poznańskiego. Finał okazał się tragiczny, ponieważ w środowe popołudnie służby odnalazły ciało poszukiwanej kobiety. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, 26-latka zostawiła w domu list pożegnalny.

Od środowego poranka 3 sierpnia trwały intensywne poszukiwania 26-letniej Magdaleny, mieszkanki Osiedla Poznańskiego o czym portal gorzowianin.com informował w artykule "Ktokolwiek widział? Służby poszukują zaginionej 26-latki".

. Kobieta wyszła z domu we wtorek 2 sierpnia o godz. 12 i rodzina nie mogła z nią nawiązać kontaktu. Dlatego też we wtorkowy wieczór rodzina 26-latki zgłosiła jej zaginięcie. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, 26-latka zostawiła w domu list pożegnalny. To oznaczało, że kobieta chciała popełnić samobójstwo.

W akcję poszukiwawczą zaangażowali się nie tylko policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie, Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie i strażacy, ale również drony i psy tropiące.

Niestety potwierdził się najgorszy scenariusz. W środę 3 sierpnia około godz. 14 zostały odnalezione zwłoki 26-letniej Magdaleny, która popełniła samobójstwo. - Policjanci odnaleźli ciało 26-letniej kobiety w pobliżu jej miejsca zamieszkania. Nic nie wskazuje na udział osób trzecich w przyczynieniu się do śmierci poszukiwanej kobiety. Na miejscu będzie pracował prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości