• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 71 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Ktokolwiek widział? Służby poszukują zaginionej 26-latki

3 sierpnia 2022, 09:52
Wyszła z domu we wtorek około godziny 12 i od tej pory nie można nawiązać z nią kontaktu. Służby poszukują 26-letniej Magdaleny Bylewskiej. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, kobieta pozostawiła w domu list pożegnalny.

AKTUALIZACJA

godz. 14.30 - Niestety potwierdził się najgorszy scenariusz. W środę 3 sierpnia około godz. 14 zostały odnalezione zwłoki 26-letniej Magdaleny, która popełniła samobójstwo. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Tragiczny finał poszukiwań. Odnaleziono zwłoki 26-latki".

---------------------

We wtorek, 2 sierpnia późnym wieczorem do policjantów w gorzowskiej komendzie miejskiej zgłosili się bliscy Magdaleny Bylewskiej, by zgłosić jej zaginięcie. 26-letnia mieszkanka Osiedla Poznańskiego wyszła z domu około godziny 12 i nie można z nią nawiązać kontaktu. 

- Zaginiona ma około 170 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy długie blond. Miejsce zamieszkania opuściła z rowerem typu damka koloru czarnego. Była ubrana prawdopodobnie w ciemną kurtkę z żółtymi elementami i może mieć ze sobą plecak w kolorze śliwkowym - mówi Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dla policjantów ogłoszono alarm, a do poszukiwań kierowane są kolejne służby. Na miejscu są policjanci z komendy miejskiej i wojewódzkiej, a na niebie pojawił się dron. Funkcjonariusze poszukiwania prowadzą z pomocą przewodników psów, wspierani są przez strażaków. Policjanci kryminalni sprawdzają miejsca, w których zaginiona mogła się pojawić,

Każdy, kto ma informacje na temat miejsca przebywania Magdaleny Bylewskiej lub widział ją w ciągu ostatnich kilkunastu godzin, powinien natychmiast skontaktować się z gorzowskimi policjantami pod numerem telefonu 112 lub 47 79 12511

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości