• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Linia autobusowa T2 zmienia trasę

13 lipca 2022, 09:46
fot. archiwum
Od czwartku 14 lipca linia autobusowa T2 i 510 będzie kursowała zmienioną trasą. Wszystko przez zakończenie przebudowy ul. Chrobrego i Mieszka I wraz ze skrzyżowaniem ul. Roosevelta, Mieszka I i Kazimierza Wielkiego. Autobusy na Piaski będą kursowały do 1 sierpnia, czyli do momentu kiedy zostanie uruchomiona linia tramwajowa nr 2 i 3.

Zakończyły się prace przy przebudowie ul. Chrobrego i Mieszka I wraz ze skrzyżowaniem ul. Roosevelta, Mieszka I i Kazimierza Wielkiego, a to oznacza koniec utrudnień i objazdów dla kierowców o czym pisaliśmy w artyklue "Dwa ważne skrzyżowania zostaną całkowicie otwarte. Koniec utrudnień dla kierowców".

W związku ze zmianami w organizacji ruchu i otwarciu skrzyżowania, od czwartku 14 lipca nastąpi zmiana trasy zastępczej komunikacji autobusowej T2 oraz linii nocnej 510. Autobusy na os. Piaski będą kursować do 1 sierpnia, czyli do momentu kiedy do kursowania wrócą tramwaje linii nr 2 i 3.

Tym samym przez najbliższe tygodnie autobusy linii T2 i 510 będą kursowały następującymi trasami:

- W kierunku Orląt Lwowskich (linie T2 i nr 510): Kazimierza Wielkiego (Piaski - pętla początkowy, Kilińskiego, Chodkiewicza), Mieszka I (Sąd Okręgowy, Pl. Grunwaldzki), Borowskiego (Borowskiego), Kosynierów Gdyńskich (Rondo Kosynierów Gdyńskich), Estkowskiego, i tylko dla T2 Orląt Lwowskich (Orląt Lwowskich - końcowy);

W kierunku os. Piaski (tylko T2): Orląt Lwowskich (Orląt Lwowskich - początkowy), Sikorskiego (Zakład Energetyczny), Kosynierów Gdyńskich (Krzywoustego), Borowskiego, Mieszka I (Borowskiego, Pl. Grunwaldzki, Sąd Okręgowy), Kazimierza Wielkiego (Chodkiewicza, Kilińskiego), Żółkiewskiego, Puszkina (Puszkina), Czarnieckiego (Piaski - końcowy - zatoka przy ul. Czarnieckiego).

Dla linii T 2 w kierunku Piaski zawieszone zostają przystanki: Mickiewicza/Park Handlowy przy ul. Mickiewicza i Sąd – tymczasowy przy ul. Kazimierza Wielkiego, a w kierunku Orląt Lwowskich: Roosevelta przy ul. Roosevelta, Mickiewicza, Sienkiewicza przy ul. Kosynierów Gdyńskich.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości