Wiadomości

Dwa ważne skrzyżowania zostaną całkowicie otwarte. Koniec utrudnień dla kierowców

12 lipca 2022, 10:50
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
We wtorkowe popołudnie zostaną otwarte całkowicie dla ruchu dwa ważne skrzyżowania – Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego oraz Roosevelta, Mieszka I i Kazimierza Wielkiego. To oznacza koniec utrudnień i objazdów dla kierowców.

Remontem 1,5-kilometrowego odcinka ul. Chrobrego i ul. Mieszka I wraz z torowiskiem zajmuje się konsorcjum firm ZUE i FDO za kwotę miasto 69 mln 27 tys. zł. Wykonawca jest już na finiszu wszystkich prac, dlatego też jeszcze we wtorkowe popołudnie 12 lipca nastąpią zmiany w organizacji ruchu na dwóch przebudowywanych skrzyżowaniach - Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego oraz Roosevelta, Mieszka I i Kazimierza Wielkiego. Oba skrzyżowania zostaną całkowicie otwarte dla ruchu i kierowcy będą mogli korzystać ze wszystkich jezdni, już bez jakichkolwiek utrudnień i objazdów.

Jak informuje wykonawca, jedynie w centrum Gorzowa do piątku 15 lipca zamknięty pozostanie krótki odcinek pasa skrajnego lewoskrętu z Jagiełły w Chrobrego, gdzie poprawiane będą studzienki kanalizacyjne. Natomiast na skrzyżowaniu pomiędzy USC a Sądem Okręgowym udostępnione zostaną obie jezdnie. Kierowcy będą musieli jednak tam uważać, ze względu na prace drogowców związane z likwidacją tymczasowych przejazdów oraz malowaniem pasów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości