• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Dwa ważne skrzyżowania zostaną całkowicie otwarte. Koniec utrudnień dla kierowców

12 lipca 2022, 10:50
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
We wtorkowe popołudnie zostaną otwarte całkowicie dla ruchu dwa ważne skrzyżowania – Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego oraz Roosevelta, Mieszka I i Kazimierza Wielkiego. To oznacza koniec utrudnień i objazdów dla kierowców.

Remontem 1,5-kilometrowego odcinka ul. Chrobrego i ul. Mieszka I wraz z torowiskiem zajmuje się konsorcjum firm ZUE i FDO za kwotę miasto 69 mln 27 tys. zł. Wykonawca jest już na finiszu wszystkich prac, dlatego też jeszcze we wtorkowe popołudnie 12 lipca nastąpią zmiany w organizacji ruchu na dwóch przebudowywanych skrzyżowaniach - Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego oraz Roosevelta, Mieszka I i Kazimierza Wielkiego. Oba skrzyżowania zostaną całkowicie otwarte dla ruchu i kierowcy będą mogli korzystać ze wszystkich jezdni, już bez jakichkolwiek utrudnień i objazdów.

Jak informuje wykonawca, jedynie w centrum Gorzowa do piątku 15 lipca zamknięty pozostanie krótki odcinek pasa skrajnego lewoskrętu z Jagiełły w Chrobrego, gdzie poprawiane będą studzienki kanalizacyjne. Natomiast na skrzyżowaniu pomiędzy USC a Sądem Okręgowym udostępnione zostaną obie jezdnie. Kierowcy będą musieli jednak tam uważać, ze względu na prace drogowców związane z likwidacją tymczasowych przejazdów oraz malowaniem pasów.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości