• Dziś /-2°
  • Jutro /0°
  • Pojutrze /2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 83 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Nowy odcinek ul. Spichrzowej gotowy. Kiedy otwarcie drogi?

8 lipca 2022, 11:20
fot. gorzowianin.com
Zakończyły się prace przy budowie nowego odcinka ul. Spichrzowej w Gorzowie. Miasto czeka na informację od wykonawcy, kiedy droga będzie mogła zostać otwarta dla ruchu. Jednak można się spodziewać, że kierowcy całym odcinkiem ul. Spichrzowej będą mogli przejechać w połowie lipca.

Według pierwotnego terminu budowa ul. Spichrzowej, którą zajmuje się firma Maldrobud miała zakończyć się do końca stycznia 2022 roku. Później mówiono o połowie i końcówce marca, a także o końcówce maja. Jednak żaden z tych terminów nie został dotrzymany i prace były prowadzone przez cały czerwiec i początek lipca.

Sprawdziliśmy, jak wygląda obecnie plac budowy. Okazało się, że wykonawca zakończył w końcu wszystkie prace na wysokości przystanku kolejowego Gorzów Wielkopolski Wschodni, przejazdu kolejowego i na ul. Teatralnej.

Na wysokości przejazdu kolejowego została ułożona nowa nawierzchnia asfaltowa. Gotowy jest również plac do zawracania przy ul. Teatralnej, która na dobre stała się drogą ślepą. Zrobione są również chodniki i nowe miejsca parkingowe. Przed wykonawcą jeszcze prace porządkowe.

Zatem kiedy możemy się spodziewać całkowitego otwarcia dla ruchu nowego odcinka ul. Spichrzowej? - O otwarciu drogi, wykonawca poinformuje w przyszłym tygodniu – komentuje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

Możemy się zatem spodziewać, że całkowite otwarcie drogi nastąpi w połowie lipca. Jak tylko będzie znana konkretna data, na pewno o tym poinformujemy. Koszt inwestycji to 4 mln 423 tys. 365,02 zł.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Fotoreportaż


1/5 Nowy odcinek ul. Spichrzowej gotowy

1/5 Nowy odcinek ul. Spichrzowej gotowy

2/5 Nowy odcinek ul. Spichrzowej gotowy

2/5 Nowy odcinek ul. Spichrzowej gotowy

3/5 Nowy odcinek ul. Spichrzowej gotowy

3/5 Nowy odcinek ul. Spichrzowej gotowy

4/5 Nowy odcinek ul. Spichrzowej gotowy

4/5 Nowy odcinek ul. Spichrzowej gotowy

5/5 Nowy odcinek ul. Spichrzowej gotowy

5/5 Nowy odcinek ul. Spichrzowej gotowy

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości