Wiadomości

MZK szuka motorniczych. Gwarantuje zatrudnienie na 3 lata

29 czerwca 2022, 10:34
fot. Anna Kluwak
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie szuka motorniczych i ogłasza nabór na kurs w zakresie pozwolenia na kierowanie tramwajem. Co istotne, chętne osoby muszą mieć co najmniej 21 lat i posiadać prawo jazdy kategorii B. Nabór trwa do 7 lipca.

Od 1 sierpnia do kursowania mają wrócić wszystkie trzy linie tramwajowe – nr 1 Wieprzyce-Dowgielewiczowej, nr 2 Piaski-Wieprzyce oraz linia nr 3 Piaski-Dowgielewiczowej. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule „Kiedy tramwaje wrócą na os. Piaski?”. W związku z tym, zwiększy się liczba kursujących tramwajów, a co za tym idzie wzrośnie zapotrzebowanie na motorniczych.

Dlatego też Miejski Zakład Komunikacji ogłosił nabór nabór na kurs w zakresie pozwolenia na kierowanie tramwajem. Kto może zostać motorniczym? Wszystkie osoby - zarówno mężczyźni, jak i kobiety, które ukończyły 21 rok życia i posiadają prawo jazdy kategorii B. Górnej granicy wieku nie ma.

Miejski przewoźnik zapewnia możliwość dofinansowania części kosztów szkolenia, natomiast po uzyskaniu uprawnień gwarantuje zatrudnienie w Miejskim Zakładzie Komunikacji w Gorzowie na stanowisku motorniczego na okres 36 miesięcy, czyli 3 lat.

MZK czeka na zgłoszenia do piątku 8 lipca. Chętne osoby mogą składać swoje CV wysyłając maila na adres rzecznik@mzk-gorzow.com.pl. Szczegółowe informacje na temat kursu można uzyskać pod numerem telefonu 95 7287 808 od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości