• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Wykręcili zamek i próbowali włamać się do mieszkania

8 czerwca 2022, 09:51
zdjęcie poglądowe
Jeden z mieszkańców os. Staszica ostrzega przed złodziejami, którzy próbowali włamać się do mieszkania starszej osoby przy ul. Marcinkowskiego w Gorzowie. Złodzieje wykręcili zamek, ale uciekli, bo w mieszkaniu znajdował się senior. Sprawa została zgłoszona na policję.

We wtorek 7 czerwca w jednym z mieszkań przy ul. Marcinkowskiego na os. Staszica w Gorzowie doszło do próby włamania do mieszkania starszej osoby. Całą sytuację nagłośnił na profili Klub Przyjaciół Osiedla Staszica jeden z mieszkańców.

- Mieszkam przy ul. Marcinkowskiego 10a. W biały dzień była próba włamania do mieszkania starszej osoby. Został wyjęty zamek. Ta osoba była w mieszkaniu, więcej złodzieje uciekli. Została wezwana policja. Chcę ostrzec mieszkańców, aby zamykali drzwi i uważali – pisze mieszkaniec os. Staszica.

Jak się okazało, do takiej sytuacji doszło nie tylko na os. Staszica. - Wszędzie są włamania. Mi w ubiegły wtorek w godzinach porannych też chcieli się włamać do mieszkania na Manhattanie – opowiada Bartłomiej.

Zwróciliśmy się do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie z prośbą o komentarz w tej sprawie. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o usiłowaniu włamania do mieszkania przy ul. Marcinkowskiego. Na miejsce został wysłany policyjny patrol i grupa dochodzeniowo-śledcza, jednak starsza kobieta nie zdecydowała się na złożenie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości