Wiadomości

Wykręcili zamek i próbowali włamać się do mieszkania

8 czerwca 2022, 09:51
zdjęcie poglądowe
Jeden z mieszkańców os. Staszica ostrzega przed złodziejami, którzy próbowali włamać się do mieszkania starszej osoby przy ul. Marcinkowskiego w Gorzowie. Złodzieje wykręcili zamek, ale uciekli, bo w mieszkaniu znajdował się senior. Sprawa została zgłoszona na policję.

We wtorek 7 czerwca w jednym z mieszkań przy ul. Marcinkowskiego na os. Staszica w Gorzowie doszło do próby włamania do mieszkania starszej osoby. Całą sytuację nagłośnił na profili Klub Przyjaciół Osiedla Staszica jeden z mieszkańców.

- Mieszkam przy ul. Marcinkowskiego 10a. W biały dzień była próba włamania do mieszkania starszej osoby. Został wyjęty zamek. Ta osoba była w mieszkaniu, więcej złodzieje uciekli. Została wezwana policja. Chcę ostrzec mieszkańców, aby zamykali drzwi i uważali – pisze mieszkaniec os. Staszica.

Jak się okazało, do takiej sytuacji doszło nie tylko na os. Staszica. - Wszędzie są włamania. Mi w ubiegły wtorek w godzinach porannych też chcieli się włamać do mieszkania na Manhattanie – opowiada Bartłomiej.

Zwróciliśmy się do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie z prośbą o komentarz w tej sprawie. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o usiłowaniu włamania do mieszkania przy ul. Marcinkowskiego. Na miejsce został wysłany policyjny patrol i grupa dochodzeniowo-śledcza, jednak starsza kobieta nie zdecydowała się na złożenie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości