• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/5°
  • Pojutrze /5°
  • Jakość powietrza (CAQI): 24 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pijany kierowca forda zderzył się z taksówką Bolta

5 czerwca 2022, 11:03
fot. czytelnik Konrad
W niedzielę w nocy doszło do wypadku przy Al. 11 Listopada w Gorzowie. Pijany kierowca forda wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z toyotą, jak się okazało taksówką Bolta. Siła uderzenia sprawiła, że toyota uderzyła w betonową latarnię. Ranna została pasażerka taksówki, która doznała złamania nosa.

W niedzielę 5 czerwca o godz. 3.41 dyżurny gorzowskiej straży otrzymał zgłoszenie o wypadku przy Al. 11 Listopada w Gorzowie. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika na facebookowym profilu gorzowianin.com. - Betonowy słup ścięty. Toyota przód totalnie zniszczony, zderzyła się z fordem - napisał czytelnik Konrad.

Jak się okazało, doszło tam do zderzenia forda i toyoty będącej taksówką Bolta. - Kierujący fordem wymusił pierwszeństwo przejazdy na prawidłowo jadącej toyocie, wskutek czego kierujący toyotą zjechał na pobocze i uderzył w betonowy słup. W wyniku wypadku pasażerka toyoty doznała złamania nosa. Natomiast okazało się, że kierujący fordem był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał w swoim organizmie ponad 0,6 promila alkoholu – komentuje Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Pasażerka taksówki ze złamanym nosem została zabrana do szpitala. Natomiast pijany kierowca forda odpowie przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie wypadku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości