• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 118 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Kierujący hyundaiem potrącił 8-latka

2 czerwca 2022, 19:22
fot. czytelnik
W czwartkowe popołudnie doszło potrącenia dziecka przy ul. Witosa. Kierujący samochodem osobowym marki hyundai przy wjeździe do garażu podziemnego potrącił 8-letniego chłopca. Dziecko zostało zabrane do szpitala.

W czwartek 2 czerwca około godz. 18.30 doszło do potrącenia przy ul. Witosa w Gorzowie. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie. Informację otrzymaliśmy od naszego czytelnika pod numerem telefonu 45 00 66 400.

Kierujący samochodem osobowym marki hyundai zjeżdżając z ul. Witosa do garażu podziemnego potrącił dziecko. - Do potrącenia 8-letniego chłopca doszło przy wjeździe do garażu podziemnego. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Dziecko na szczęście nie odniosło poważnych obrażeń, jednak chłopiec został zabrany do szpitala – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jak relacjonują świadkowie, kierowca przejechał po nodze chłopca i nawet się nie zatrzymał, aby udzielić pomocy. Pojawił się dopiero, jak na miejsce przyjechała policja i pogotowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości