• Dziś 10°/1°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Prace modernizacyjne na stacji pomp Górczyn. Będą problemy z wodą

24 maja 2022, 09:31
fot. archiwum
W nocy z 25 maja na 26 maja Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie rozpocznie prace modernizacyjne na stacji pomp Górczyn. W związku z tym do godz. 2 w nocy w czwartek 26 maja mieszkańcy części Gorzowa oraz Wawrowa, Wojcieszyc, Czechowa, Janczewa, Różanek, Gralewa i Górek nie będą mieć wody w kranach.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie informuje, że w nocy ze środy 25 maja na czwartek 26 maja przystąpi do prac modernizacyjnych na stacji pomp Górczyn. W związku z tym na czas prac, które będą prowadzone od północy do godz. 2 w nocy w czwartek 26 maja nastąpi przerwa w dostawie wody lub będą zakłócenia w dostawie wody do budynków zasilanych ze stacji pomp Górczyn.

Wody nie będą mieli mieszkańcy os. Górczyn, Manhattan i os. Dolinki w Gorzowie, a także mieszkańcy Wawrowa, Wojcieszyc, Czechowa, Janczewa, Różanek, Gralewa i Górek. - Przepraszamy odbiorców za niedogodności – podkreśla PWiK.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości