• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Samochód Google fotografuje ulice Gorzowa

23 maja 2022, 12:52
fot. czytelnik
W poniedziałek na terenie Gorzowa pojawił się samochód z kamerami zamontowanymi na dachu. Jak się okazało, to pojazd Google Maps, który robi nowe zdjęcia do popularnego "street view". Niebieskiego opla można było spotkać w centrum Gorzowa.

W poniedziałek 23 maja na ulicach Gorzowa pojawił się niebieski opel z kamerami na dachu. Jak się okazało, jest to pojazd Google Maps, który robi nowe zdjęcia na potrzeby popularnego "street view". Informację otrzymaliśmy od naszego czytelnika, który przyłapał samochód Google Maps, jak jechał ul. Sikorskiego w stronę ronda przy Rolniku.

Zdjęcia na "street view" z ul. Sikorskiego, gdzie niebieski opel został zauważony przez naszego czytelnika pochodzą z czerwca 2017 roku, czyli jeszcze sprzed remontu ul. Sikorskiego. Widać na nich stare torowisko i dziurawą ulicę. Natomiast na Sikorskiego przy katedrze nie ma deptaka, ale jest ulica po której jeżdżą samochody. Ten obrazek niedługo zniknie ze map google.

Samochód Google Maps był również widziany na ul. Warszawskiej. W tym przypadku zdjęcia ze "street view" jadąc od strony centrum w kierunku ronda Santockiego są również z czerwca 2017 roku, natomiast na pasie w stronę centrum z maja 2018 roku.

Z kolei w czerwcu ubiegłego roku po Gorzowie jeździły pojazdy Apple Maps, które robiły zdjęcia na potrzeby funkcji "Rozejrzyj się", czyli konkurencji "street view".

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości