• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

W Gorzowie odbędzie się pierwszy Festiwal Roślin

2 maja 2022, 11:42
fot. materiały organizatora
W najbliższy weekend w hali sportowej przy ul. Chopina w Gorzowie odbędzie się Festiwal Roślin. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników wyjątkowe odmiany roślin prosto z hodowli, doniczki, środki ochrony roślin, a także ekologiczne nawozy.

Festiwal Roślin to impreza, jakiej w Gorzowie jeszcze nie było. W sobotę 7 maja i niedzielę 8 maja w hali sportowej przy ul. Chopina 52 odbędzie się lokalna edycja największego targu roślin doniczkowych w Polsce. Na osoby, które zdecydują się odwiedzić festiwal, czekają tysiące kwiatów. - Przez zimę odwiedziliśmy wielu ogrodników i zrobiliśmy co w naszej mocy, aby szalejąca inflacja nie odbiła się na naszych cenach – podkreśla Łukasz, organizator Festiwalu Roślin.

Rośliny doniczkowe, które będzie można kupić podczas festiwalu pochodzą prosto z hodowli, dlatego ich ceny są bardzo konkurencyjne. Dodatkowo organizatorzy na cenówkach drukują ich cenę oraz cenę danej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać kupującym oszczędności, które zyskują korzystając z oferty na Festiwalu Roślin. Każda z odmian będzie dostępna w ilościach hurtowych. Uczestnicy mogą więc wybierać z całego wózka, a nie jak w sklepie – z pojedynczych roślin. Ceny za poszczególne kwiaty rozpoczynają się już od 5 zł.

- Rośliny będą małe i duże. Każdy kto nas odwiedzi, znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy ma to być monstera, którą postawimy na podłodze jako element wystroju mieszkania, nieduży kaktus, który będzie ozdobą naszego biurka w pracy czy rośliny owadożerne, które cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem – opowiada Łukasz, organizator wydarzenia.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Festiwal Roślin potrwa w sobotę w godz. 8-20, a w niedzielę w godz. 10-18.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości