Wiadomości

Torowisko połączone. Skrzyżowanie w centrum prawie gotowe [zdjęcia]

28 marca 2022, 08:34
fot. Marcin Kluwak
W poniedziałkowy poranek rozpoczął się ostatni etap przebudowy skrzyżowania ul. Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego w centrum Gorzowa. Wykonawca wybudował już brakujący fragment torowiska tramwajowego. W związku z tym, przejazd koło Arsenału został zamknięty, a kierowcy mogą jeździć nową jezdnią koło Letniej.

Przez weekend wykonawca przebudowy ul. Chrobrego i Mieszka I zajął się budową brakującego fragmentu torowiska tramwajowego na Chrobrego i ułożeniem warstwy ścieralnej na pasie ul. Jagiełły i Wybickiego. Dlatego też w poniedziałek 28 marca mógł przystąpić do kolejnego etapu robót.

W poniedziałkowy poranek ponownie została zamknięta ul. Chrobrego na wysokości Arsenału, a ruch został przywrócony na odcinku Wybickiego - Jagiełły. Kierowcy jadący ul. Wybickiego od strony ronda Kosynierów Gdyńskich na wysokości restauracji McDonald zostaną przekierowani na jezdnię północną. Od strony Jagiełły zawężenie jezdni nastąpi bezpośrednio za skrzyżowaniem z ul. Dąbrowskiego.

Prace w centrum Gorzowa mają potrwać do czwartku 7 kwietnia. Wówczas kierowcy będą mogli już korzystać w pełni z nowego skrzyżowania ul. Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego. Ponadto zostanie zlikwidowane tymczasowe rondo koło katedry. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule "Tymczasowe rondo przy katedrze oraz buspasy zostaną zlikwidowane".

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/4 Kierowcy jeżdżą nową jezdnią koło Letniej

1/4 Kierowcy jeżdżą nową jezdnią koło Letniej

2/4 Kierowcy jeżdżą nową jezdnią koło Letniej

2/4 Kierowcy jeżdżą nową jezdnią koło Letniej

3/4 Kierowcy jeżdżą nową jezdnią koło Letniej

3/4 Kierowcy jeżdżą nową jezdnią koło Letniej

4/4 Kierowcy jeżdżą nową jezdnią koło Letniej

4/4 Kierowcy jeżdżą nową jezdnią koło Letniej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości