Wiadomości

Czytelniczka: Co się buduje na Koniawskiej?

24 marca 2022, 16:47
fot. Damian Pyta
Od początku marca trwają intensywne prace na działce przy ul. Koniawskiej i Granicznej. Czytelnicy portalu gorzowianin.com dopytywali się, co tam powstanie. Jak się okazuje, gorzowska firma zamierza tam wybudować halę ekspozycyjno-handlową.

- Co buduje się na terenie przy ul. Koniawskiej obok skrzyżowania z ul. Graniczną? Trwają tam intensywne prace ziemne. Mieszkańcy dywagują czy powstanie tam Biedronka, Dino, a może jakaś hala? - napisała do portalu gorzowianin.com czytelniczka Ewa.

Faktycznie, od początku marca trwa wyrównywanie działki o powierzchni 2 hektarów za pomocą ciężkiego sprzętu. Portal gorzowianin.com sprawdził, co zostanie tam ostatecznie wybudowane.

Jak się okazuje, ma tam powstać hala ekspozycyjno-handlowa. Inwestorem jest gorzowska firma Iris Investments, która złożyła 10 marca wniosek o pozwolenie na budowę hali ekspozycyjno-handlowych wraz z zagospodarowaniem działki. Inwestor czeka obecnie na decyzję urzędu. Dopiero, kiedy uzyska pozwolenie na budowę, będzie mógł ruszyć z dalszymi pracami.

Firma zajmuje się m.in. produkcją płynu do dezynfekcji DezX, ale również startuje w różnych przetargach jak np. na zagospodarowanie parku Kopernika w Gorzowie czy przebudowę ul. Krótkiej w Skwierzynie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości