• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 109 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Czytelniczka: Co się buduje na Koniawskiej?

24 marca 2022, 16:47
fot. Damian Pyta
Od początku marca trwają intensywne prace na działce przy ul. Koniawskiej i Granicznej. Czytelnicy portalu gorzowianin.com dopytywali się, co tam powstanie. Jak się okazuje, gorzowska firma zamierza tam wybudować halę ekspozycyjno-handlową.

- Co buduje się na terenie przy ul. Koniawskiej obok skrzyżowania z ul. Graniczną? Trwają tam intensywne prace ziemne. Mieszkańcy dywagują czy powstanie tam Biedronka, Dino, a może jakaś hala? - napisała do portalu gorzowianin.com czytelniczka Ewa.

Faktycznie, od początku marca trwa wyrównywanie działki o powierzchni 2 hektarów za pomocą ciężkiego sprzętu. Portal gorzowianin.com sprawdził, co zostanie tam ostatecznie wybudowane.

Jak się okazuje, ma tam powstać hala ekspozycyjno-handlowa. Inwestorem jest gorzowska firma Iris Investments, która złożyła 10 marca wniosek o pozwolenie na budowę hali ekspozycyjno-handlowych wraz z zagospodarowaniem działki. Inwestor czeka obecnie na decyzję urzędu. Dopiero, kiedy uzyska pozwolenie na budowę, będzie mógł ruszyć z dalszymi pracami.

Firma zajmuje się m.in. produkcją płynu do dezynfekcji DezX, ale również startuje w różnych przetargach jak np. na zagospodarowanie parku Kopernika w Gorzowie czy przebudowę ul. Krótkiej w Skwierzynie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości