• Dziś -2°/-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 79 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Kolejne utrudnienia w mieście. Mościckiego będzie jednokierunkowa

16 marca 2022, 14:41, mk
Kierowcy łatwo w Gorzowie nie mają i nie zapowiada się, aby utrudnień było coraz mniej. Od najbliższego poniedziałku, 21 marca kierowcy poruszający się ulicą Mościckiego muszą liczyć się kolejnymi.

Na ulicy Mościckiego prowadzone będa prace związane z budową rurociągu. W pierwszych dwóch dniach wykonawca robót wprowadzi organizację ruchu polegającą na miejscowym przewężeniu jezdni w centralnej części ulicy. Ruch będzie prowadzony wahadłowo. 

Od środy, 23 marca nastąpi znacząca zmiana organizacji ruchu polegająca na zajęciu północnej części jezdni od ul. Kosynierów Gdyńskich w kierunku ul. Wyczółkowskiego na odcinku ok. 150 metrów. W związku z powyższym nie będzie możliwości wjazdu z ul. Kosynierów Gdyńskich i ul. Mickiewicza w ul. Mościckiego. 

Dojazd do tej ulicy oraz ul. Fredry i Wyczółkowskiego będzie możliwy objazdem poprzez ul. Kosynierów Gdyńskich i Matejki. Pozostawiony zostanie przejazd jednokierunkowy ul. Mościckiego w dół w ul. Kosynierów Gdyńskich i ul. Mickiewicza.

Utrudnienia w ruchu, według zapewnień miejskich urzędników mają potrwać około 3 tygodni.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości