Wiadomości

Paliwowe szaleństwo w Gorzowie. Diesel nawet po 6,69!

3 marca 2022, 10:25
To już można nazwać paliwowym szaleństwem. Po ogromnym skoku cen paliw i masowym najeździe gorzowian na stacje benzynowe wydawało się, że ceny w końcu spadną. Niestety, nic takiego się nie stało.

Poranek na gorzowskich stacjach paliw znów przywitał nas wyższymi cenami. Kierowcy tankujący swoje samochody na Circle K przy Warszawskiej za litr benzyny bezołowiowej płacili 6,19 zł, a litr ON - 6,29 złotego. To jednak nie jest gorzowski rekord. Najdroższe paliwo w czwartkowy poranek zanotowaliśmy na stacji paliw Faraon, znajdującej się przy ulicy Sybiraków w Gorzowie. To niewielka stacja zlokalizowana tuż przy rondzie. Tam właściciel za litr oleju napędowego woła aż 6 złotych i 69 groszy. Niewiele taniej jest na innych stacjach sieciowych. Tam za litr oleju napędowego zapłacimy 6 złotych 50 groszy. W miarę rozsądne ceny są jeszcze na stacjach Intermarche oraz GT-R. Tam za litr oleju napędowego zapłacimy od 6.09 do 6.13 zł. 

W nieco lepszej sytuacji są jeszcze właściciele samochodów napędzanych benzyną bezołowiową. W piątkowy poranek najtaniej w Gorzowie zatankujemy na stacji Intermarche przy Fredry. Tam chyba jeszcze stare ceny - litr kosztuje 5,89 zł. Rozsądne ceny znajdziecie też na drugiej stacji Intermarche przy Pomorskiej oraz na stacjach: PKS przy Podmiejskiej GT-R przy Podmiejskiej i Niemcewicza. 

Jak podaje branżowy portal e-petrol.pl wybuch wojny, która spowodowała, że cena ropy Brent przekroczyła poziom 100 dolarów za baryłkę oraz kilkusetzłotowe podwyżki cen paliw, jakie wstrząsnęły rynkiem hurtowym w Polsce przyczyniły się do tego, że kierowcy znacząco więcej niż przed tygodniem płacą za tankowanie na stacjach benzynowych. 

Ceny na stacjach paliw możecie sprawdzać na naszej stronie internetowej, w zakładce PALIWA. Staramy się je na bieżąco aktualizować. Jeżeli jednak widzicie, że ceny na stacji różnią się od tych podanych na stronie, poinformujcie o tym nas i innych kierowców. Ceny można aktualizować TUTAJ
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości