• Dziś -2°/-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 79 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Kierowco zwolnij! Na węźle Gorzów Zachód prowadzone są roboty

3 marca 2022, 13:05
To właśnie na drogach ekspresowych i autostradach dochodzi najczęściej do wypadku z udziałem służb drogowych. Wielokrotnie zdarzało się, że to w pojazdy obsługi drogi z impetem wjeżdżały samochody. Dlatego szczególnie uważajmy na te osoby pracujące na drodze S3.

Od czwartku 3 marca do niedzieli 6 marca 2022 roku, na węźle Gorzów Wielkopolski Zachód, czyli na zjeździe w kierunku Kostrzyna nad Odrą, prowadzone będą prace związane z wymianą ekranów dźwiękochłonnych. W tych dniach, czyli przez cały weekend w godzinach od 9:00 do 18:00 zajęte będą pasy awaryjne. 

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad apeluje do wszystkich kierowców, aby ci zwrócili szczególną uwagę na osoby pracujące na drodze ekspresowej. Miejsce prowadzonych prac będzie oczywiście szczególnie oznakowane i zabezpieczone, ale nawet największe zapory nie pomogą, gdy wjedzie w nie rozpędzona ciężarówka. Pamiętajmy o tych utrudnieniach i zdejmijmy nogę z gazu!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości