Wiadomości

TEDi i Kaes otworzą się w N-Parku

21 stycznia 2022, 15:27
fot. archiwum
W czwartek 27 lutego w N-Parku otworzy się pierwszy w Gorzowie sklep TEDi. Natomiast pod koniec lutego zaplanowano otwarcie sklepu Kaes. Są to ostatni dwaj najemcy nowego parku handlowego, który powstał przy ul. Chemicznej w Gorzowie.

Pod koniec października 2021 roku został oficjalnie otwarty nowy park handlowy N-Park, który jest zlokalizowany przy ul. Chemiczej w Gorzowie. Wówczas właściciele N-Parku poinformowali, że do grona najemców dołączy niemiecka sieć sklepów TEDi. Pierwotnie sklep miał się otworzyć jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Jednak tak się nie stało i otwarcie przełożono na końcówkę stycznia 2022.

Właściciel N-Parku firma Napollo poinformowała właśnie, że sklep TEDi otworzy się w czwartek  27 stycznia. Natomiast pod koniec lutego do grona najemców dołączy również sklep Kaes.

TEDi to niemiecka sieć sklepów, która powstała w 2014 roku i oferuje bardzo szeroki wybór artykułów pierwszej potrzeby - od artykułów kosmetycznych, drogeryjnych i toaletowych, poprzez artykuły samochodowe oraz książki, po akcesoria i karmy dla zwierząt. W ofercie klienci odnajdą także bardzo szeroką gamę artykułów służących do utrzymania czystości oraz artykułów spożywczych. 

– Dlaczego TEDi? Zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy z tym najemcą, mając na uwadze, że rolą naszych parków handlowych jest przede wszystkim umożliwianie klientom wygodnych i kompleksowych zakupów – podkreśla Dorota Beltrani, dyrektor komercjalizacji i zarządzania w firmie Napollo. 

Z kolei Kaes to sieć multibrandowych sklepów odzieżowych działająca na rynku polskim od 2008 roku. Do tej pory sklepy tej sieci otwierały się w mniejszych miasteczkach jak np. Strzelce Krajeńskie. W jego ofercie znajdą najwyższej jakości produkty wiodących marek takich jak Tom Tailor, New Balance, Adidas, Puma, Nike, Reebok, Cross Jeans, Skechers. Umowa z firmą została już podpisana i niebawem będzie można podać dokładną datę otwarcia. 

N-Park jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, natomiast sklep Biedronka w godz. 6-22. W niedziele handlowe park jest otwarty w godz. 10-20, Biedronka 9-19, a sklep Dealz w godz. 10-20.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości