Wiadomości

Co z otwarciem sklepu TEDi w Gorzowie?

3 stycznia 2022, 10:00
fot. archiwum
Do portalu gorzowianin.com zgłaszają się czytelnicy, którzy dopytują się kiedy zostanie otwarty sklep TEDi w N-Parku. Otwarcie było zaplanowane na grudzień 2021, ale sklep zostanie uruchomiony dopiero pod koniec stycznia 2022 roku.

Pod koniec został oficjalnie otwarty nowy park handlowy N-Park, który jest zlokalizowany przy ul. Chemiczej w Gorzowie. Wówczas właściciele N-Parku poinformowali, że do grona najemców dołączy niemiecka sieć sklepów TEDi. Wówczas zapowiadano, że sklep otworzy się jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. 

Jednak tak się nie stało i dlatego też w ostatnich dniach do portalu gorzowianin.com zgłaszają się kolejni czytelnicy, którzy dopytują się kiedy w końcu nastąpi otwarcie TEDiego. - Otwarcie sklepu TEDi w N-Parku w Gorzowie nastąpi pod koniec stycznia 2022 roku. Dokładna data zostanie potwierdzona w ciągu najbliższych dni - komentuje Dorota Beltrani, dyrektor działu komercjalizacji i zarządzania Napollo.

TEDi to niemiecka sieć sklepów, która powstała w 2014 roku i oferuje bardzo szeroki wybór artykułów pierwszej potrzeby - od artykułów kosmetycznych, drogeryjnych i toaletowych, poprzez artykuły samochodowe oraz książki, po akcesoria i karmy dla zwierząt. W ofercie klienci odnajdą także bardzo szeroką gamę artykułów służących do utrzymania czystości oraz artykułów spożywczych. 

Obecnie w całej Europie działa ponad 2 550 sklepów tej sieci, z czego ponad 100 w Polsce. W województwie lubuskim funkcjonują tylko dwa sklepy TEDi - w Międzyrzeczu i Nowej Soli. Kolejny sklep znajdziemy m.in. w Myśliborzu w województwie zachodniopomorskim.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości