Wiadomości

Trwają przygotowania do przebojowej zimy w Gorzowie [zdjęcia]

21 stycznia 2022, 12:51
fot. gorzowianin.com
W piątkowy poranek na Starym Rynku w Gorzowie trwają przygotowania do „Przebojowej Zimy w mieście z Radiem Zet”. Będzie sztuczne lodowisko czy też górka do snowtubingu. Start o godz. 15.

Tegoroczne ferie zimowe w Gorzowie trwają w najlepsze. Na dzieci i młodzież, którzy spędzają ferie w mieście czeka nie lada atrakcja. W weekend 21-23 stycznia na Starym Rynku odbędzie się „Przebojowa Zima w mieście z Radiem Zet”. Gorzów jest jednym z sześciu miast, do których zawita ekipa Radia Zet z zimowymi atrakcjami. Impreza na Starym Rynku w Gorzowie rozpocznie się w piątek 21 stycznia o godz. 15 i potrwa do niedzieli 23 stycznia.

W piątkowe południe sprawdziliśmy, jak wyglądają przygotowania do przebojowej zimy w mieście. Na Starym Rynku została już ustawiona górka do snowtubingu, czyli zjazdu z lodowo-śnieżnej górki na oponach. Ponadto zostało już zamontowane syntetyczne lodowisko – nie zabraknie oczywiście darmowej wypożyczalni łyżew. Oprócz tego pojawi się strefa snowboardu i tor do biegówek. Do dyspozycji najmłodszych będą instruktorzy i opiekunowie, którzy pomogą korzystać z atrakcji i nauczą pierwszych kroków na desce snowboardowej czy łyżwach.

W piątek 21 stycznia atrakcje będą czynne w godz. 15-20, w sobotę 22 stycznia w godz. 11-20 oraz w niedzielę 23 stycznia w godz. 10-15.

Fotoreportaż


1/5 Trwają przygotowania do "Przebojowej zimy w mieście"

1/5 Trwają przygotowania do

2/5 Trwają przygotowania do "Przebojowej zimy w mieście"

2/5 Trwają przygotowania do

3/5 Trwają przygotowania do "Przebojowej zimy w mieście"

3/5 Trwają przygotowania do

4/5 Trwają przygotowania do "Przebojowej zimy w mieście"

4/5 Trwają przygotowania do

5/5 Trwają przygotowania do "Przebojowej zimy w mieście"

5/5 Trwają przygotowania do

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości