• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Autobus nie mógł podjechać pod górkę. Pasażerowie musieli iść pieszo [film]

20 stycznia 2022, 17:04
fot. czytelniczka Małgorzata
Do niecodziennej sytuacji doszło przy Al. ks. Andrzejewskiego w Gorzowie. Z powodu padającego śniegu i śliskiej nawierzchni, autobus linii 104 nie mógł podjechać pod górkę. Kierowca podjął decyzję o wysadzeniu pasażerów i próbie podjechania na pusto.

W czwartkowe popołudnie w Gorzowie zrobiło się biało. Niestety padający śnieg sprawił, że w niektórych miejscach było ślisko i kierowcy mieli problem z jazdą. Tak było w przypadku autobusu linii 104, który około godz. 16.20 nie mógł podjechać pod górkę przy Al. ks. Andrzejewskiego.

- Zima znów zaskoczyła drogowców. Autobus linii 104 ślizgał się, więc wysadził pasażerów na przystanku. Wszyscy musieli iść pieszo – opowiada czytelniczka Małgorzata.

Z autobusu faktycznie wysiadło kilkudziesięciu pasażerów, którzy musieli iść pieszo pod górkę pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Jak relacjonuje nasza czytelniczka, doszło pieszo aż do przystanku przy galerii Feeria przy ul. Kombatantów i autobus linii 104 wcale jej nie minął.

Problemy z podjazdem pod górkę mieli również kierowcy ciężarówek. Pojazdy ciężarowe na włączonych światłach awaryjnych próbują wjechać pod górkę zajmując prawy pas jezdni. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości