Wiadomości

Autobus nie mógł podjechać pod górkę. Pasażerowie musieli iść pieszo [film]

20 stycznia 2022, 17:04
fot. czytelniczka Małgorzata
Do niecodziennej sytuacji doszło przy Al. ks. Andrzejewskiego w Gorzowie. Z powodu padającego śniegu i śliskiej nawierzchni, autobus linii 104 nie mógł podjechać pod górkę. Kierowca podjął decyzję o wysadzeniu pasażerów i próbie podjechania na pusto.

W czwartkowe popołudnie w Gorzowie zrobiło się biało. Niestety padający śnieg sprawił, że w niektórych miejscach było ślisko i kierowcy mieli problem z jazdą. Tak było w przypadku autobusu linii 104, który około godz. 16.20 nie mógł podjechać pod górkę przy Al. ks. Andrzejewskiego.

- Zima znów zaskoczyła drogowców. Autobus linii 104 ślizgał się, więc wysadził pasażerów na przystanku. Wszyscy musieli iść pieszo – opowiada czytelniczka Małgorzata.

Z autobusu faktycznie wysiadło kilkudziesięciu pasażerów, którzy musieli iść pieszo pod górkę pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Jak relacjonuje nasza czytelniczka, doszło pieszo aż do przystanku przy galerii Feeria przy ul. Kombatantów i autobus linii 104 wcale jej nie minął.

Problemy z podjazdem pod górkę mieli również kierowcy ciężarówek. Pojazdy ciężarowe na włączonych światłach awaryjnych próbują wjechać pod górkę zajmując prawy pas jezdni. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości