• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 118 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Wypadek pod Gorzowem. Zderzenie skody z maszyną leśną

17 stycznia 2022, 18:19
fot. Wypadki Gorzów
W poniedziałek na drodze z Kłodawy do Barlinka doszło do poważnego wypadku. Kierujący osobową skodą uderzył w tył forwardera - maszyny leśnej. Ciężko ranne zostały dwie osoby.

W poniedziałek 17 stycznia o godz. 17.35 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Kłodawa. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Na drodze wojewódzkiej nr 151, około 5 km za Kłodawą w stronę Barlinka doszło do zderzenia samochodu osobowego marki skoda z forwarderem - maszyną leśną. Siła uderzenia była duża, ponieważ skoda została poważnie zniszczona, dwie osoby zostały zakleszczone wewnątrz pojazdu. Strażacy musieli używać specjalistycznego sprzętu, aby wydobyć poszkodowanych z rozbitej skody – był to 71-letni kierowca oraz 63-letnia pasażerka. Natomiast 43-letniemu kierowcy ciągnika rolniczego nic się nie stało.

- Według wstępnych ustaleń kierujący samochodem osobowym marki skoda uderzył w tył maszyny leśnej. W wyniku wypadku 71-letni mężczyzna kierujący skodą oraz 63-letnia pasażerka zostali poszkodowani i zabrani do szpitala. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Fotoreportaż


1/6 Zderzenie skody z forwarderem

1/6 Zderzenie skody z forwarderem

2/6 Zderzenie skody z forwarderem

2/6 Zderzenie skody z forwarderem

3/6 Zderzenie skody z forwarderem

3/6 Zderzenie skody z forwarderem

4/6 Zderzenie skody z forwarderem

4/6 Zderzenie skody z forwarderem

5/6 Zderzenie skody z forwarderem

5/6 Zderzenie skody z forwarderem

6/6 Zderzenie skody z forwarderem

6/6 Zderzenie skody z forwarderem

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości