We wtorek 11 stycznia o godz. 12.15 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Kasprzaka, do którego doszło na zjeździe z węzła S3 Gorzów Południe od strony stacji paliw BP. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.
Okazało się, że doszło do zderzenia seata i opla. W obu pojazdach podróżowały łącznie cztery osoby, w tym dziecko. Do szpitala na obserwację zostało zabrane dziecko. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. W obu kierunkach utworzyły się korki.
- Kierujący samochodem osobowym marki opel nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z seatem. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 1,1 tys. zł – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.
AKTUALIZACJA
godz. 13 - W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy