Wiadomości

Bójka z użyciem noża. Cztery osoby z zarzutami, jedna w szpitalu

11 stycznia 2022, 18:26
fot. archiwum
W ubiegłym tygodniu przez barem przy ul. Kombatantów w Gorzowie doszło do bójki z użyciem noża. W zdarzeniu brało udział łącznie pięć osób. Jeden z mężczyzn został raniony nożem w plecy, cały czas przebywa w szpitalu. Natomiast pozostała czwórka usłyszała zarzuty. Za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi im do 8 lat więzienia.

W ubiegły piątek portal gorzowianin.com informował o tym, co wydarzyło się przed barem Manhattan przy ul. Kombatantów. Doszło tam do awantury i bójki z użyciem noża. W całym zajściu brało udział łącznie pięć osób, z czego jeden z mężczyzn został dźgnięty nożem w plecy i trafił do szpitala. Pomoc medyczna została udzielona również dwóm innym mężczyznom, ale nie doznali oni poważnych obrażeń. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule „Atak z użyciem noża. Co wydarzyło się przed barem na Manhattanie?”.

Policjanci zatrzymali do sprawy czterech mężczyzn. Cała czwórka został przesłuchana i usłyszała zarzuty. Natomiast piąty mężczyzna wciąż przebywa w szpitalu, jego stan jest ciężki. 

- Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako bójka z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Czterech mężczyzn, którzy brali udział w bójce i zostali zatrzymani przez policję, usłyszało zarzuty. Wszyscy mężczyźni odpowiedzą za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia, grozi im do 8 lat więzienia. Ponadto prokurator zwrócił się do Sądu Rejonowego w Gorzowie z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzn. Sąd przychylił się do tego wniosku i tymczasowo aresztował czterech mężczyzn na okres dwóch miesięcy. Natomiast piąty mężczyzna, który uczestniczył w bójce wciąż przebywa w szpitalu – komentuje Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Według art. 159 kodeksu karnego - Kto, biorąc udział w bójce lub pobiciu człowieka, używa broni palnej, noża lub innego podobnie niebezpiecznego przedmiotu, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/5 Awantura przed barem na Kombatantów

1/5 Awantura przed barem na Kombatantów

2/5 Awantura przed barem na Kombatantów

2/5 Awantura przed barem na Kombatantów

3/5 Awantura przed barem na Kombatantów

3/5 Awantura przed barem na Kombatantów

4/5 Awantura przed barem na Kombatantów

4/5 Awantura przed barem na Kombatantów

5/5 Awantura przed barem na Kombatantów

5/5 Awantura przed barem na Kombatantów

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości