Wiadomości

Otwarcie drugiego Action z opóźnieniem

10 stycznia 2022, 10:40
fot. gorzowianin.com
Drugi sklep Action w Gorzowie powstał przy ul. Targowej. Otwarcie miało nastąpić 30 grudnia 2021 roku, ale tak się nie stało, bo sklep nie został do końca zaopatrzony w towar. Nowa data to 12 stycznia 2022 roku.

Sieć Action Polska otworzyła swój pierwszy sklep w Gorzowie w październiku 2019 roku. Dyskont niespożywczy Action znalazł się na parterze galerii Feeria (dawnej galerii Manhattan) i przez ostatnie dwa lata zyskał sporą popularność wśród mieszkańców Gorzowa. Nic więc dziwnego, że właściciel sieci postanowił otworzyć w Gorzowie drugi sklep. Tym razem na Zawarciu. Drugi sklep Action znajduje się przy ul. Targowej 7 w mini parku handlowym. Powierzchnia sklepu to około 750 m.kw., będzie to więc niewiele mniejszy lokal, niż ten, który znajduje się w galerii Feeria.

Jak informowało biuro prasowe Action, oficjalne otwarcie sklepu miało odbyć się w czwartek 30 grudnia 2021 roku o godz. 9. Jednak tak się nie stało i sklep się w ogóle nie otworzył, a kliencie odbijali się od zamkniętych drzwi. Do redakcji portalu gorzowianin.com zaczęli się zgłaszać mieszkańcy z pytaniem co się stało i dlaczego drugi Action nie został otwarty. 

- Otwarcie sklepu Action w Gorzowie Wielkopolskim przesunęło się w czasie, ponieważ chcieliśmy, aby był on jak najlepiej przygotowany na przyjęcie klientów i był świetnie zaopatrzony. Jesteśmy przekonani, że teraz Gorzowianie będą mieli jeszcze lepsze doświadczenia z pierwszych zakupów w drugim sklepie w mieście - komentuje przedstawiciel firmy OneMulti odpowiedzialnej za kontakt z mediami w imieniu Action Polska.

Tym razem oficjalne otwarcie sklepu ma nastąpić w środę 12 stycznia o godz. 9. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości