• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Otwarcie drugiego Action z opóźnieniem

10 stycznia 2022, 10:40
fot. gorzowianin.com
Drugi sklep Action w Gorzowie powstał przy ul. Targowej. Otwarcie miało nastąpić 30 grudnia 2021 roku, ale tak się nie stało, bo sklep nie został do końca zaopatrzony w towar. Nowa data to 12 stycznia 2022 roku.

Sieć Action Polska otworzyła swój pierwszy sklep w Gorzowie w październiku 2019 roku. Dyskont niespożywczy Action znalazł się na parterze galerii Feeria (dawnej galerii Manhattan) i przez ostatnie dwa lata zyskał sporą popularność wśród mieszkańców Gorzowa. Nic więc dziwnego, że właściciel sieci postanowił otworzyć w Gorzowie drugi sklep. Tym razem na Zawarciu. Drugi sklep Action znajduje się przy ul. Targowej 7 w mini parku handlowym. Powierzchnia sklepu to około 750 m.kw., będzie to więc niewiele mniejszy lokal, niż ten, który znajduje się w galerii Feeria.

Jak informowało biuro prasowe Action, oficjalne otwarcie sklepu miało odbyć się w czwartek 30 grudnia 2021 roku o godz. 9. Jednak tak się nie stało i sklep się w ogóle nie otworzył, a kliencie odbijali się od zamkniętych drzwi. Do redakcji portalu gorzowianin.com zaczęli się zgłaszać mieszkańcy z pytaniem co się stało i dlaczego drugi Action nie został otwarty. 

- Otwarcie sklepu Action w Gorzowie Wielkopolskim przesunęło się w czasie, ponieważ chcieliśmy, aby był on jak najlepiej przygotowany na przyjęcie klientów i był świetnie zaopatrzony. Jesteśmy przekonani, że teraz Gorzowianie będą mieli jeszcze lepsze doświadczenia z pierwszych zakupów w drugim sklepie w mieście - komentuje przedstawiciel firmy OneMulti odpowiedzialnej za kontakt z mediami w imieniu Action Polska.

Tym razem oficjalne otwarcie sklepu ma nastąpić w środę 12 stycznia o godz. 9. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości