• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Tak Gorzów witał Nowy Rok. Zobacz niezwykłe ujęcia z drona [film]

1 stycznia 2022, 16:14
fot. GorzowSky
Za nami sylwestrowa noc. Oczywiście powitanie Nowego Roku nie obyło się bez fajerwerków. Pan Dawid z GorzowSky postanowił nagrać film z drona, jak mieszkańcy Gorzowa witają 2022 rok.

Za nami sylwestrowa noc, którą większość mieszkańców Gorzowa spędziła na domówkach. Punktualnie o północy tysiące gorzowian wychodziło przed bloki i kamienice, aby strzelać petardami i fajerwerkami lub po prostu popatrzeć jak inny strzelają. 

Powitanie Nowego Roku w Gorzowie postanowił uwiecznić pan Dawid z GorzowSky, który nagrał wyjątkowy film za pomocą drona. Widać na nim miasto nad którym co chwilę rozbłyskują kolejne sztuczne ognie. - Gorzów Wielkopolski przywitał Nowy Rok. Fajerwerki w Gorzowie tradycyjnie o północy rozświetliły niebo. Zobacz niezwykle ujęcia z drona pokazujące jak Gorzów bawił się w sylwestrową noc – czytamy w opisie filmu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości