• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

W Gorzowie zostanie otwarty TEDi

27 października 2021, 19:00
fot. Anna Kluwak
Mieszkańcy, którzy czekali na nowe sklepy w Gorzowie nie będą zawiedzeni. Do naszego miasta wkracza tym razem TEDi. Pierwszy sklep niemieckiej sieci zostanie otwarty w grudniu na terenie parku handlowego N-Park.

W środę 27 października został oficjalnie otwarty nowy park handlowy N-Park, który jest zlokalizowany przy ul. Chemiczej w Gorzowie.  To pierwszy tego typu obiekt w mieście, w którym znajdzie się łącznie 13 lokali handlowych.  Wśród najemców jest obecnie Biedronka, Rossmann, Pepco, KiK, Dealz, RTV Euro AGD (został przeniesiony z ul. Piłsudskiego), Sinsay, księgarnia Empik oraz Świat Pierogów, Gzella i Vorwerk. Więcej na temat oficjalnego otwarcia przeczytasz w artykule "Tłumy gorzowian na otwarciu N-Parku".

Jak się okazuje, do grona najemców dołączy również niemiecka sieć sklepów TEDi. - To będzie pierwszy sklep tej sieci w Gorzowie. Otwarcie odbędzie się jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Dorota Beltrani, dyrektor działu komercjalizacji i zarządzania Napollo.

TEDi to niemiecka sieć sklepów, która powstała w 2014 roku i  oferuje bardzo szeroki wybór artykułów pierwszej potrzeby, poczynając od artykułów kosmetycznych, drogeryjnych i toaletowych, poprzez artykuły samochodowe oraz książki, po akcesoria i karmy dla zwierząt. W naszej ofercie Klienci odnajdą także bardzo szeroką gamę artykułów służących do utrzymania czystości oraz artykułów spożywczych. 

Obecnie w całej Europie działa ponad 2 550 sklepów tej sieci, z czego ponad 100 w Polsce. W województwie lubuskim funkcjonują tylko dwa sklepy TEDi - w Międzyrzeczu i Nowej Soli. Kolejny sklep znajdziemy m.in. w Myśliborzu w województwie zachodniopomorskim.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości