Wiadomości

Silne mgły w regionie utrzymają się do rana. Jest kolejny alert

29 grudnia 2021, 16:41
Po prawdziwym lodowisku dziś czas na bardzo silną mgłę. IMGW wydało kolejne ostrzeżenie. Widzialność w niektórych miejscach może być ograniczona nawet do 50 metrów.

Alert dotyczy głównie północnej części województwa od powiatu krośnieńskiego, przez świebodziński, słubicki, sulęciński, międzyrzecki, strzelecko-drezdenecki i gorzowski. Silne mgły prognozowane są też na południu zachodniopomorskiego, czyli tuż przy granicy z naszym powiatem. 

Kierowcy po dość trudnych ostatnich 24 godzinach nie mają więc chwili wytchnienia. Ostatnia doba to padający deszcz, który momentalnie zamarzał. Z tego powodu wiele dróg było nieprzejezdnych. Szerzej o tym pisaliśmy w artykule pt.: Lodowisko na drogach pod Gorzowem. Autobusy MZK wpadły w poślizg. Teraz przed tymi, którzy poruszać się będą swoimi samochodami wieczorem w nocy lub nawet wcześnie rano, kolejne trudne godziny.  

Alert o silnym zamgleniu obowiązuje do godziny 9 rano w dniu 30 grudnia 2021 roku. Jest to alert 1 stopnia, a oznacza to, że w regionie „prognozuje się gęste mgły, w których zasięgu widzialność może wynosić miejscami od 50 m do 200 m”.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości