• -1 /-5°
  • Dziś -1°/-7°
  • Jutro -2°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Godziny otwarcia sklepów w Wigilię w Gorzowie

23 grudnia 2022, 09:00, red
fot. Marcin Kluwak
Jeżeli ktoś planuje zostawić zakupy na Święta Bożego Narodzenia na ostatnią chwilę, to musi pamiętać o tym, że sklepy i galerie handlowe w Wigilię będą czynne krócej. Do której godziny będą czynne sklepy w Wigilię w Gorzowie?

Według obowiązujących przepisów, sklepy spożywcze oraz galerie handlowe mogą być czynne w Wigilię najpóźniej do godz. 14. Wyjątkiem są sklepy, w których za ladą stanie sam właściciel. W tym roku większość sklepów zamknie się już o godz. 13. Jednak jest jeden wyjątek - sklep Lewiatan przy ul. Wróblewskiego 35 będzie czynny do godz. 17, ponieważ za kasą stanie właścicielka.

Sprawdziliśmy, jakie są godziny otwarcia poszczególnych sklepów i galerii w sobotę 24 grudnia Gorzowie.

Godziny otwarcia sklepów w Wigilię w Gorzowie. Do której godziny są czynne sklepy w Wigilię w Gorzowie?

Biedronka

W Wigilię sklepy sieci Biedronka w całym Gorzowie będą czynne do godziny 13. Z kolei 25 i 26 grudnia sklepy będą zamknięte.

Lidl

Lidl swoje sklepy w Gorzowie przy ul. Walczaka, Matejki, Maczka, Mickiewicza, Szpitalnej i Grobla zamknie o godz. 13. W dwa świąteczne dni sklepy będą nieczynne

Aldi

Sklep Aldi przy ul. Piłsudskiego będzie czynny w Wigilię do godz. 13. Natomiast w pozostałe świąteczne dni będzie zamknięty.

Netto

Netto w Gorzowie przy ul. Czarneckiego, Szarych Szeregów, Fabrycznej, Matejki i Myśliborskiej w Wigilię będzie czynne do godz. 13. W pierwszy i drugi dzień Świąt sklepy tej sieci będą zamknięte.

Kaufland

Jedyny w Gorzowie sklep marki Kaufland, znajdujący się przy ulicy Matejki w Wigilię Bożego Narodzenia czynny będzie do godz. 13. W dwa kolejne dni sklep będzie nieczynny.

Carrefour

Nowy supermarket Carrefour mieszczący się w centrum handlowym Nova Park będzie czynny w Wigilię od godz. 7 do godz. 13.

Intermarche

Intermarche w Gorzowie przy Dowbora-Muśnickiego, Fredry i Pomorskiej w sobotę 24 grudnia czynne będą w godz. 7-14. Natomiast 25 i 26 grudnia sklepy będą nieczynne.

Dino

Market Dino mieszczący się przy ul. Koniawskiej i Ryskiej w Wigilię będzie czynny do godz. 14. Natomiast w pierwszy i drugi dzień świąt będzie zamknięty.

Stokrotka

W Wigilię sklepy Stokrotka w Gorzowie będą czynne w godz. 6-13. W pierwszy i drugi dzień świąt sklepy będą zamknięte.

Lewiatan

Sklep Lewiatan przy ul. Wróblewskiego 35 będzie czynny do godz. 17

Żabka

W sobotę 24 grudnia sklepy Żabka będą czynne do godz. 14. Jednak w poszczególnych sklepach godziny te mogą ulec zmianie i decyzje zostaną podjęte przez osoby prowadzące poszczególne placówki. Z kolei w piątek 25 grudnia i sobotę 26 grudnia decyzję o otwarciu sklepów Żabka również podejmą właściciele. Informacja o godzinach otwarcia zostanie zamieszczona na plakacie na drzwiach sklepów.

Galeria Askana

W sobotę 24 grudnia galeria Askana będzie czynna w godz. od 9 do godz. 13.30. Jeżeli chodzi o Biedronkę, to będzie można zrobić w niej zakupy w godz. 6-13. Z kolei w środę 25 grudnia i czwartek 26 grudnia galeria handlowa i Biedronka będą nieczynne.

Centrum handlowe Nova Park

W Wigilię centrum handlowe Nova Park będzie czynne w godz. od 9 do 13.30. Z kolei siłownia będzie otwarta w godz. 8-14. W pierwszy dzień świąt zarówno centrum handlowe, jak i sklepy będą zamknięte.

Galeria handlowa Feeria (dawnej galeria Manhattan)

W Wigilię centrum handlowe Feeria będzie czynne w godz. 9-13.30.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości