Wiadomości

Znamy datę otwarcia drugiego sklepu Action w Gorzowie

21 grudnia 2021, 13:52
fot. gorzowianin.com
Jeszcze w tym roku otworzy się drugi sklep Action w Gorzowie. Holenderski dyskont powstał w parku handlowym przy ul. Targowej. Jego otwarcie zaplanowano dzień przed Sylwestrem.

Sieć Action Polska otworzyła swój pierwszy sklep w Gorzowie w październiku 2019 roku. Dyskont niespożywczy Action znalazł się na parterze galerii Feeria (dawnej galerii Manhattan) i przez ostatnie dwa lata zyskał sporą popularność wśród mieszkańców Gorzowa. Nic więc dziwnego, że właściciel sieci postanowił otworzyć w Gorzowie drugi sklep o czym portal gorzowianin.com informował pod koniec października w artykule "W Gorzowie zostanie otwarty drugi sklep Action".

Drugi sklep Action będzie znajdował się przy ul. Targowej 7 w powstającym mini parku handlowym. Powierzchnia sklepu to około 750 m.kw., będzie to więc niewiele mniejszy lokal, niż ten, który znajduje się w galerii Feeria.

Portal gorzowianin.com dowiedział się, że otwarcie nowego sklepu Action odbędzie się jeszcze w 2021 roku, a nie tak jak wcześniej zakładano na początku 2022 roku. Oficjalne otwarcie zaplanowano dokładnie w czwartek 30 grudnia. Obecnie w lokalu i na zewnątrz trwają ostatnie prace wykończeniowe. - Potwierdzam, że zgodnie z planem sklep Action przy ul. Targowej 7 w Gorzowie otworzy się oficjalnie w czwartek 30 grudnia. Sklep będzie działać od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, natomiast w niedziele handlowe w godz. 9-20 - komentuje przedstawiciel firmy OneMulti odpowiedzialnej za kontakt z mediami w imieniu Action Polska.

Znamy również godziny otwarcia sklepów Action w Sylwestra. W piątek 31 grudnia Action będzie czynny w godz. 9-16. 
 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości