Wiadomości

Fragment ścieżki nad Kłodawką został zamknięty

24 listopada 2021, 13:13
fot. Marcin Kluwak
Mamy złą wiadomość dla osób, które lubią korzystać ze ścieżki pieszo-rowerowej nad Kłodawką. Jej fragment na wysokości stadionu lekkoatletycznego przy ul. Krasińskiego został właśnie zamknięty i to na kilka miesięcy. Wszystko ze względów bezpieczeństwa, ponieważ wykonawca budowy stadionu lekkoatletycznego prowadzi właśnie prace przy montażu masztów oświetleniowych.

W połowie stycznia 2021 roku ruszyły pierwsze prace przy budowie stadionu lekkoatletycznego przy ul. Krasińskiego w Gorzowie. Do tej pory została wybudowana bieżnia, która została pokryta pierwszą warstwą tartanu, natomiast na płycie boiska pojawiła się trawa. Tartanu nie ma jedynie w miejscu, gdzie firma Tamex Obiekty Sportowe buduje obecnie trybuny.

Wykonawca zajął się również montażem masztów oświetleniowych przy użyciu ciężkiego sprzętu. Z tego też względu została zamknięta ścieżka pieszo-rowerowa nad Kłodawką. Ścieżka została wyłączona z użytkowania na całej długości stadionu. Jak tłumaczy firma Tamex, zostało to zrobione ze względów bezpieczeństwa. Następnie wykonawca przystąpi do kolejnych prac.

Ścieżka ponownie będzie czynna po zakończeniu inwestycji, czyli dopiero w kwietniu 2022 roku. Do tego czasu, miasto zaleca korzystanie z chodników przy ulicy Wyszyńskiego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości