Wiadomości

Będzie kolejny poślizg w parku Róż! Jest wniosek wykonawcy o przedłużenie prac

22 listopada 2021, 10:36
fot. archiwum
Wykonawca prac w parku Róż złożył wniosek o wydłużenie czasu realizacji inwestycji. Tym samym prace przy rewitalizacji parku Róż nie zakończą się pod koniec listopada, a potrwają do świąt Bożego Narodzenia.

Rewitalizacja parku Róż to jedna z inwestycji, która wzbudza wśród mieszkańców Gorzowa największe emocje i nie ma co się dziwić, bo przez wiele miesięcy w parku nie działo się prawie nic. Dużo kontrowersji wzbudził odłów ryb ze stawu oraz próba odmulenia stawu, który następnie zarósł i wyglądał jak obraz nędzy i rozpaczy. A także4 zniszczona zieleń. Dopiero na początku na przełomie września i października było widać, że wykonawca wziął się w końcu do roboty i dało się zauważyć zmiany w parku. 

Jeszcze pod koniec października wykonawca zapewniał, że prace zakończą się w terminie, czyli do 30 listopada 2021 roku. Jednak stało się to, co przewidywali mieszkańcy obserwujący prace w parku Róż. Inwestycja nie zostanie zakończa w czasie i będzie kolejny poślizg.

 - W ubiegłym tygodniu wykonawca prac firma Exalo Drilling S.A. Złożyła wniosek o przedłużenie prac do świąt Bożego Narodzenia, a dokładnie do 24 grudnia. We wniosku wykonawca informuje, że podstawowymi przeszkodami w ostatnim okresie realizacji prac są niekorzystne warunki atmosferyczne, które utrudniają prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem zaplanowanych robót – mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa. 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości