Wiadomości

Będzie kolejny poślizg w parku Róż! Jest wniosek wykonawcy o przedłużenie prac

22 listopada 2021, 10:36
fot. archiwum
Wykonawca prac w parku Róż złożył wniosek o wydłużenie czasu realizacji inwestycji. Tym samym prace przy rewitalizacji parku Róż nie zakończą się pod koniec listopada, a potrwają do świąt Bożego Narodzenia.

Rewitalizacja parku Róż to jedna z inwestycji, która wzbudza wśród mieszkańców Gorzowa największe emocje i nie ma co się dziwić, bo przez wiele miesięcy w parku nie działo się prawie nic. Dużo kontrowersji wzbudził odłów ryb ze stawu oraz próba odmulenia stawu, który następnie zarósł i wyglądał jak obraz nędzy i rozpaczy. A także4 zniszczona zieleń. Dopiero na początku na przełomie września i października było widać, że wykonawca wziął się w końcu do roboty i dało się zauważyć zmiany w parku. 

Jeszcze pod koniec października wykonawca zapewniał, że prace zakończą się w terminie, czyli do 30 listopada 2021 roku. Jednak stało się to, co przewidywali mieszkańcy obserwujący prace w parku Róż. Inwestycja nie zostanie zakończa w czasie i będzie kolejny poślizg.

 - W ubiegłym tygodniu wykonawca prac firma Exalo Drilling S.A. Złożyła wniosek o przedłużenie prac do świąt Bożego Narodzenia, a dokładnie do 24 grudnia. We wniosku wykonawca informuje, że podstawowymi przeszkodami w ostatnim okresie realizacji prac są niekorzystne warunki atmosferyczne, które utrudniają prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem zaplanowanych robót – mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości