• Dziś -2°/-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 79 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Kolejne utrudnienia na Kasprzaka. Kierowców czeka ruch wahadłowy

13 listopada 2021, 15:34
fot. gorzowianin.com
Powoli dobiega końca remont 450-metrowego odcinka ul. Kasprzaka w ciągu drogi krajowej nr 22 pomiędzy zjazdami z węzła S3 Gorzów Południe. We wtorek 16 listopada i środę 17 listopada zaplanowano prace przy układaniu warstwy ścieralnej. Te zostaną przeprowadzone w godzinach popołudniowych. Na czas robót zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna, a ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Remontem 450-metrowego odcinka ul. Kasprzaka w ciągu drogi krajowej nr 22 pomiędzy zjazdami z węzła S3 Gorzów Południe zajmuje się firma Eurovia Polska. Inwestorem jest natomiast Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Zielonej Górze. Według umowy, wykonawca na czas do końca listopada na przeprowadzenie wszystkich prac.

Początkowe etapy remontu spowodowały spore utrudnienia w ruchu. W korku trzeba było odstać nawet kilkanaście minut, zwłaszcza w godzinach szczytu o czym informowaliśmy w artykule „Drogowy armagedon na Kasprzaka. Wszystko przez remont”.

Teraz remont ul. Kasprzaka zbliża się do końca. We wtorek 16 listopada i środę 17 listopada wykonawca zajmie się układaniem warstwy ścieralnej na odcinku pomiędzy zjazdami z węzła S3 Gorzów Południe. We wtorek 16 listopada prace rozpoczną się o godz. 16 na lewej stronie jezdni. Natomiast o godz. 19 rozpocznie się układanie warstwy ścieralnej – tak aby utrudnienia były jak najmniejsze. Z kolei w środę 17 listopada prace rozpoczną się o godzinie 14.00 na prawej stronie remontowanego odcinka, układanie warstwy ścieralnej rozpocznie się o godz. 16. 

W trakcie prac nieczynna będzie sygnalizacja świetlna na węźle, a ruch sterowany będzie wahadłowo przez pracowników. W związku z remontem na Kasprzaka, na drodze ekspresowej S3 zostały ustawione tablice ostrzegawcze oraz wskazujące objazd do centrum Gorzowa przez węzeł Gorzów Zachód lub Gorzów Północ.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości