• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Kolejne utrudnienia na Kasprzaka. Kierowców czeka ruch wahadłowy

13 listopada 2021, 15:34
fot. gorzowianin.com
Powoli dobiega końca remont 450-metrowego odcinka ul. Kasprzaka w ciągu drogi krajowej nr 22 pomiędzy zjazdami z węzła S3 Gorzów Południe. We wtorek 16 listopada i środę 17 listopada zaplanowano prace przy układaniu warstwy ścieralnej. Te zostaną przeprowadzone w godzinach popołudniowych. Na czas robót zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna, a ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

Remontem 450-metrowego odcinka ul. Kasprzaka w ciągu drogi krajowej nr 22 pomiędzy zjazdami z węzła S3 Gorzów Południe zajmuje się firma Eurovia Polska. Inwestorem jest natomiast Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Zielonej Górze. Według umowy, wykonawca na czas do końca listopada na przeprowadzenie wszystkich prac.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Początkowe etapy remontu spowodowały spore utrudnienia w ruchu. W korku trzeba było odstać nawet kilkanaście minut, zwłaszcza w godzinach szczytu o czym informowaliśmy w artykule „Drogowy armagedon na Kasprzaka. Wszystko przez remont”.

Teraz remont ul. Kasprzaka zbliża się do końca. We wtorek 16 listopada i środę 17 listopada wykonawca zajmie się układaniem warstwy ścieralnej na odcinku pomiędzy zjazdami z węzła S3 Gorzów Południe. We wtorek 16 listopada prace rozpoczną się o godz. 16 na lewej stronie jezdni. Natomiast o godz. 19 rozpocznie się układanie warstwy ścieralnej – tak aby utrudnienia były jak najmniejsze. Z kolei w środę 17 listopada prace rozpoczną się o godzinie 14.00 na prawej stronie remontowanego odcinka, układanie warstwy ścieralnej rozpocznie się o godz. 16. 

W trakcie prac nieczynna będzie sygnalizacja świetlna na węźle, a ruch sterowany będzie wahadłowo przez pracowników. W związku z remontem na Kasprzaka, na drodze ekspresowej S3 zostały ustawione tablice ostrzegawcze oraz wskazujące objazd do centrum Gorzowa przez węzeł Gorzów Zachód lub Gorzów Północ.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości