Wiadomości

W sobotę pogrzeb 4-letniego Piotrusia. Będą dodatkowe autobusy na cmentarz

15 października 2021, 11:01
fot. archiwum
Wielu mieszkańców Gorzowa poruszyła tragiczna śmierć 4-letniego Piotrusia. Dlatego też w sobotę na pogrzebie chłopca spodziewane są tłumy gorzowian. Rodzina 4-latka prosi, aby każdy kto przyjdzie na pogrzeb, przyniósł ze sobą białe balony wypełnione helem, które następnie zostaną wypuszczone w niebo. Natomiast MZK wspólnie z Urzędem Miasta Gorzowa uruchamia dodatkowe autobusy na cmentarz.

W niedzielę 10 października na oczach swojego taty Karola zginął 4-letni Piotruś. Dziecko zostało śmiertelnie potrącone przez kierowcę chevroleta camaro, który następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna na szczęście został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

Nasza czytelniczka Paula wraz ze swoją szwagierką Martą postanowiły zorganizować zbiórkę na pogrzeb chłopca, aby w ten sposób wspomóc rodzinę. Całą kwotę, a nawet trochę więcej udało się zebrać w kilkanaście godzin.

Pogrzeb 4-letniego Piotrusia odbędzie się w sobotę 16 października o godz. 14 w kaplicy Products na cmentarzy przy ul. Żwirowej w Gorzowie. Po mszy św. nastąpi wyprowadzenie ciała w kondukcie żałobnym do miejsca pochówku.

Jak już informował portal gorzowianin.com, rodzina chłopca prosi, aby osoby które chcą i będą uczestniczyć w ostatniej drodze tragicznie zmarłego Piotrusia przyniosły białe balony wypełnione helem, które zostaną następnie wypuszczone w niebo.

Dodatkowe autobusy na cmentarz

Na pogrzeb planują się wybrać setki mieszkańców Gorzowa, których poruszyła tragiczna śmierć chłopca. Dlatego też Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie w porozumieniu z Urzędem Miasta Gorzowa postanowił uruchomić dodatkowe autobusy w związku z dużą liczbą osób, które chcą uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych. 

Kurs linii autobusowej 111 z pętli Śląska-Pole Golfowe o godz. 13.20 w kier. Cmentarz-Brama II zostanie wzmocniony przez dodatkowe autobusy.  eden dodatkowy autobus podstawiony będzie na przystanku „Katedra” w kierunku Cmentarz-Brama II i odjedzie o godz. 13.26, natomiast drugi dodatkowy autobus podstawiony będzie na przystanku „Krzywoustego” w kierunku Cmentarz-Brama II i odjedzie o godz. 13.30.

Ponadto po zakończeniu uroczystości pogrzebowych kursy realizowane z p. Cmentarz-Brama II będą również wzmocnione przez dwa dodatkowe autobusy.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości