Wiadomości

Pomóżmy rodzinie tragicznie zmarłego 4-letniego Piotrusia

12 października 2021, 23:04
fot. gorzowianin.com
W niedzielę w Gorzowie doszło do tragedii. Na oczach swojego ojca zginął 4-letni Piotruś. Rodzina chłopca jest w trudnej sytuacji finansowej, dlatego ludzie dobrej woli chcą wesprzeć rodziców 4-latka i zorganizowali zrzutkę. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na organizację pogrzebu i budowę pomnika. Cel to 15 tys. zł.

Takiej tragedii w Gorzowie dawno nie było. 4-letni Piotruś zginął w niedzielę 10 października nieopodal swojego domu, na oczach swojego taty Karola. Natomiast kierowca chevroleta camaro, który śmiertelnie potrącił 4-latka, uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule „Kierowca chevroleta przyznał się do śmiertelnego potrącenia 4-latka. Usłyszał zarzuty”.

Wielu mieszkańców Gorzowa poruszyła ta tragedia i chcą w jakiś sposób pomóc rodzinie. Wśród nich jest nasza czytelniczka Paula Wojtas wraz ze swoją szwagierką Martą Wojciechowską, które postanowiły utworzyć zbiórkę na rzecz rodziców tragicznie zmarłego 4-letniego Piotrusia. 

Wpłat na zbiórkę można dokonywać TUTAJ. 

 - Byłam we wtorek na miejscy tragedii i rozmawiałam z tatą 4-latka. Oni mają jeszcze dwie córki i to o nich muszą teraz myśleć. Dlatego wspólnie z innymi osobami pomyśleliśmy o utworzeniu zbiórki, aby wspomóc rodziców w tym trudnym dla nich czasie. Są rodziną w trudnej sytuacji finansowej i nie mają funduszy na godny pochówek oraz pomnik. Dlatego pokażmy, że nie są sami i odciążmy ich chociaż w ten sposób - opowiada nasza czytelniczka Paula Wojtas.

Zbiórka została utworzona na portalu zrzutka.pl pod nazwą „Dla rodziców tragicznie zmarłego 4 letniego Piotrusia z Gorzowa Wlkp”. Cel to zebranie 15 tys. zł na pogrzeb Piotrusia oraz budowę pomnika. Zbiórka została skonsultowana z rodzicami tragicznie zmarłego 4-latka, pani Paula jest w stałym kontakcie z tatą chłopca. 

Co istotne, jest to jedyna zbiórka, która została założona w porozumieniu z rodzicami tragicznie zmarłego chłopca - Joanną i Karolem. W opisie zbiórki możemy przeczytać „W związku z tragiczną śmiercią 4 letniego Piotrusia z Gorzowa Wlkp., zwracamy się do wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie zbiórki, która ma na celu wspomóc rodzinę w tym trudnym czasie i zorganizowanie godnego pochówku dla chłopca”.

AKTUALIZACJA

Zrzutka została zakończona. Udało się zebrać całą kwotę! W imieniu całej redakcji portalu gorzowianin.com, organizatorek oraz rodziny chłopca, dziękujemy serdecznie za pomoc i okazanie dobrego serca.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości