Wiadomości

Filharmonia wprowadza nowy abonament parkingowy dla mieszkańców

1 października 2021, 09:31
fot. archiwum
Od piątku 1 października mieszkańcy Gorzowa mogą wykupić nowy abonament parkingowy na terenie dwupoziomowego parkingu Filharmonii Gorzowskiej. Za 50 zł miesięcznie będzie można zostawiać swoje auto w godz. 17-7 rano na parkingu.

Od czwartku 12 sierpnia na terenie dwupoziomowego parkingu Filharmonii Gorzowskiej przy ul. Dziewięciu Muz obowiązuje płatna strefa parkowania. Za godzinę parkowania trzeba zapłacić 2,5 zł. Natomiast dla mieszkańcy Gorzowa zostały przeznaczone abonamenty. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule „Parking Filharmonii Gorzowskiej jest już płatny!”.

Natomiast od piątku 1 października, mieszkańcy Gorzowa, którzy chcą zostawiać swoje auta na terenie parkingu Filharmonii Gorzowskiej mogą kupić nowy abonament. Miesięczny koszt nowego abonamentu 50 zł.

- Wychodząc naprzeciw głosom gorzowian zainteresowanych korzystaniem z parkingu przy Filharmonii  Gorzowskiej zdecydowaliśmy o wprowadzeniu zmian w regulaminie parkingu i wprowadziliśmy nowy zakres godzinowy w przypadku abonamentów dziennych. Dotychczas abonament dzienny obejmował jedynie godziny od 7 do 17, z kolei od 1 października można również wykupić abonament dzienny obowiązujący w godzinach 17 - 7 rano – tłumaczy Urszula Śliwińska, rzecznik Filharmonii Gorzowskiej.

Abonamenty dobowe, których było 50 sztuk rozeszły się w kilkanaście minut. Natomiast na abonament dzienny zostało przeznaczonych 150 miejsc. Dotychczas abonament dzienny wykupiło 61 osób, co oznacza, że dla osób zainteresowanych abonamentem dziennym w nowym zakresie godzinowym czeka 89 miejsc.

Zakup abonamentów odbywa się wyłącznie poprzez kontakt z Biurem Obsługi Parkingu: biuro@parking-serwis.pl, tel. 61 664 71 00.

Rodzaje abonamentów

- dobowy - 90 zł/miesiąc

- dzienny w godz. 7-17 - koszt 50 zł/miesiąc

- nowy abonament w godz. 17-7 - koszt 50 zł/miesiąc

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości