Wiadomości

Teatralna przy stacji całkowicie nieprzejezdna

29 września 2021, 10:20
W środę rano dla ruchu drogowego został zamknięty odcinek ulicy Teatralnej od Ogrodowej do przejazdu kolejowego przy stacji Gorzów Wielkopolski Wschodni. Nie ma też możliwości skrętu z ulicy Ogrodowej w lewo.

Drogowcy, którzy wykonują przedłużenie ulicy Spichrzowej, zamknęli całkowicie jezdnię. Na chwilę obecną nie ma informacji, czy jest to tylko chwilowe wyłączenie z ruchu na czas prowadzonych robót, czy docelowe. W tym miejscu ulica Teatralna ma być “ślepa”, a ruch prowadzony będzie nową drogą - tuż obok przystanku Gorzów Wielkopolski Wschodni. 

Jednocześnie wyjazd z ulicy Ogrodowej w Teatralną możliwy jest jedynie w prawo. Na ulicy Teatralnej ustawiono już znaki informujące o braku przejezdności drogi. 

Dojazd do przejazdu kolejowego oraz Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie i Wojewódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego, czyli do budynków znajdujących się po drugiej stronie torów kolejowych możliwy jest obecnie jedynie od strony ulicy Szpitalnej. Z uwagi na prowadzone prace drogowe znacząco została ograniczona liczba miejsc parkingowych tuż przy samej stacji kolejowej.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Roboty drogowe przy ulicy Teatralnej

1/4 Roboty drogowe przy ulicy Teatralnej

2/4 Roboty drogowe przy ulicy Teatralnej

2/4 Roboty drogowe przy ulicy Teatralnej

3/4 Roboty drogowe przy ulicy Teatralnej

3/4 Roboty drogowe przy ulicy Teatralnej

4/4 Roboty drogowe przy ulicy Teatralnej

4/4 Roboty drogowe przy ulicy Teatralnej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości