• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/5°
  • Pojutrze /5°
  • Jakość powietrza (CAQI): 30 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Teatralna przy stacji całkowicie nieprzejezdna

29 września 2021, 10:20
W środę rano dla ruchu drogowego został zamknięty odcinek ulicy Teatralnej od Ogrodowej do przejazdu kolejowego przy stacji Gorzów Wielkopolski Wschodni. Nie ma też możliwości skrętu z ulicy Ogrodowej w lewo.

Drogowcy, którzy wykonują przedłużenie ulicy Spichrzowej, zamknęli całkowicie jezdnię. Na chwilę obecną nie ma informacji, czy jest to tylko chwilowe wyłączenie z ruchu na czas prowadzonych robót, czy docelowe. W tym miejscu ulica Teatralna ma być “ślepa”, a ruch prowadzony będzie nową drogą - tuż obok przystanku Gorzów Wielkopolski Wschodni. 

Jednocześnie wyjazd z ulicy Ogrodowej w Teatralną możliwy jest jedynie w prawo. Na ulicy Teatralnej ustawiono już znaki informujące o braku przejezdności drogi. 

Dojazd do przejazdu kolejowego oraz Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie i Wojewódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego, czyli do budynków znajdujących się po drugiej stronie torów kolejowych możliwy jest obecnie jedynie od strony ulicy Szpitalnej. Z uwagi na prowadzone prace drogowe znacząco została ograniczona liczba miejsc parkingowych tuż przy samej stacji kolejowej.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Roboty drogowe przy ulicy Teatralnej

1/4 Roboty drogowe przy ulicy Teatralnej

2/4 Roboty drogowe przy ulicy Teatralnej

2/4 Roboty drogowe przy ulicy Teatralnej

3/4 Roboty drogowe przy ulicy Teatralnej

3/4 Roboty drogowe przy ulicy Teatralnej

4/4 Roboty drogowe przy ulicy Teatralnej

4/4 Roboty drogowe przy ulicy Teatralnej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości