• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Przyjdź na imprezę do schroniska i przygarnij czworonożnego przyjaciela

21 września 2021, 16:48
fot. facebook.com/azyl.schronisko.azorki
W niedzielę w gorzowskim schronisku „Azorki” odbędą się dni otwarte. Impreza ma być szansą dla psiaków na znalezienie nowego domu. Nie zabranie również kiermaszu ciast czy grilla z kiełbaskami. Cały dochód zostanie przekazany na podopiecznych schroniska.

Pod koniec sierpnia na terenie Wartowni przy ul. Wał Okrężny w Gorzowie odbyła się impreza zachęcająca do adopcji psów z gorzowskiego schroniska "Azorki". Niestety wówczas pogoda nie dopisała, ponieważ nad Gorzów nadciągnęła ulewa. Dlatego też Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl", które zarządza schroniskiem postanowiło powtórzyć imprezę, z tym że już na swoim terenie. 

Dlatego też w niedzielę 26 września odbędą się dni otwarte w schronisku „Azorki” połączone z imprezą charytatywną z okazji zakończenia lata. - Liczymy bardzo na to, że ktoś z was wypatrzy w naszym schronisku przyjaciela na całe życie i da mu cudowny dom. Na miejscu będą wolontariusze gotowi do rozmów i prezentacji psów. Wpadajcie całymi rodzinami, zapraszajcie znajomych. Im więcej ludzi, tym większa szansa na znalezienie nowego domu dla psiaków – podkreśla Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl".

Impreza startuje w niedzielę o godz. 12 na terenie schroniska przy ul. Fabrycznej 97 i potrwa do godz. 16. Na osoby, które zdecydują się odwiedzić schronisko czekają przede wszystkim psiaki, ale również kiermasz ciast, koło fortuny z gadżetami dla dzieci oraz grill z kiełbaskami. Cały dochód z imprezy będzie przeznaczony na podopiecznych schroniska.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości