Wiadomości

Przyjdź na imprezę do schroniska i przygarnij czworonożnego przyjaciela

21 września 2021, 16:48
fot. facebook.com/azyl.schronisko.azorki
W niedzielę w gorzowskim schronisku „Azorki” odbędą się dni otwarte. Impreza ma być szansą dla psiaków na znalezienie nowego domu. Nie zabranie również kiermaszu ciast czy grilla z kiełbaskami. Cały dochód zostanie przekazany na podopiecznych schroniska.

Pod koniec sierpnia na terenie Wartowni przy ul. Wał Okrężny w Gorzowie odbyła się impreza zachęcająca do adopcji psów z gorzowskiego schroniska "Azorki". Niestety wówczas pogoda nie dopisała, ponieważ nad Gorzów nadciągnęła ulewa. Dlatego też Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl", które zarządza schroniskiem postanowiło powtórzyć imprezę, z tym że już na swoim terenie. 

Dlatego też w niedzielę 26 września odbędą się dni otwarte w schronisku „Azorki” połączone z imprezą charytatywną z okazji zakończenia lata. - Liczymy bardzo na to, że ktoś z was wypatrzy w naszym schronisku przyjaciela na całe życie i da mu cudowny dom. Na miejscu będą wolontariusze gotowi do rozmów i prezentacji psów. Wpadajcie całymi rodzinami, zapraszajcie znajomych. Im więcej ludzi, tym większa szansa na znalezienie nowego domu dla psiaków – podkreśla Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl".

Impreza startuje w niedzielę o godz. 12 na terenie schroniska przy ul. Fabrycznej 97 i potrwa do godz. 16. Na osoby, które zdecydują się odwiedzić schronisko czekają przede wszystkim psiaki, ale również kiermasz ciast, koło fortuny z gadżetami dla dzieci oraz grill z kiełbaskami. Cały dochód z imprezy będzie przeznaczony na podopiecznych schroniska.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości