Wiadomości

Zmarła szefowa Baru Agata w Gorzowie

21 września 2021, 09:47, red
Do tej pory znali ją stali bywalcy baru Agata. Po Kuchennych Rewolucjach znał już ją cały Gorzów. Trafiła na czołówki gazet i portali społecznościowych. Pani Marzena Koniuszy, kierownicza baru zmarła niespodziewanie w poniedziałek 20 września. Nie doczekała premiery programu o barze, któremu poświęciła większość swojego życia.

Z panią Marzeną rozmawialiśmy jeszcze kilkanaście dni temu, kiedy Bar Mleczny Agata odwiedziła po raz drugi Magda Gessler. Mimo że miała dużo pracy, w barze stała kolejka, zawsze znalazła chwilę, aby opowiedzieć o tym, jak przebiegały rewolucje. Z pasją opowiadała o nowych daniach, o smakach i produktach, z których tworzone są specjały z karty dań Magdy.

Pani Marzena odeszła niespodziewanie w poniedziałek 20 września 2021 roku. Przeżyła 59 lat, z czego 40 w barze Agata. Można więc powiedzieć, że to było całe jej życie. W Agacie była od zawsze.

- Szok! Już nigdy nie zjem takich leniwych, jakie robiła Marzenka - napisał na portalu społecznościowym jeden ze stałych klientów Baru Agata.

Panią Marzenę i cały zespół Baru Agata będziemy mogli zobaczyć w Kuchennych Rewolucjach już w połowie listopada. Według tego, co przekazała nam wcześniej pani Marzena, program zostanie wyemitowany 18 listopada.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości