• Dziś /-2°
  • Jutro /0°
  • Pojutrze /2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 88 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Zmarła szefowa Baru Agata w Gorzowie

21 września 2021, 09:47, red
Do tej pory znali ją stali bywalcy baru Agata. Po Kuchennych Rewolucjach znał już ją cały Gorzów. Trafiła na czołówki gazet i portali społecznościowych. Pani Marzena Koniuszy, kierownicza baru zmarła niespodziewanie w poniedziałek 20 września. Nie doczekała premiery programu o barze, któremu poświęciła większość swojego życia.

Z panią Marzeną rozmawialiśmy jeszcze kilkanaście dni temu, kiedy Bar Mleczny Agata odwiedziła po raz drugi Magda Gessler. Mimo że miała dużo pracy, w barze stała kolejka, zawsze znalazła chwilę, aby opowiedzieć o tym, jak przebiegały rewolucje. Z pasją opowiadała o nowych daniach, o smakach i produktach, z których tworzone są specjały z karty dań Magdy.

Pani Marzena odeszła niespodziewanie w poniedziałek 20 września 2021 roku. Przeżyła 59 lat, z czego 40 w barze Agata. Można więc powiedzieć, że to było całe jej życie. W Agacie była od zawsze.

- Szok! Już nigdy nie zjem takich leniwych, jakie robiła Marzenka - napisał na portalu społecznościowym jeden ze stałych klientów Baru Agata.

Panią Marzenę i cały zespół Baru Agata będziemy mogli zobaczyć w Kuchennych Rewolucjach już w połowie listopada. Według tego, co przekazała nam wcześniej pani Marzena, program zostanie wyemitowany 18 listopada.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości