Wiadomości

Ktoś wyrzucił kotkę w kartonie. Gorzowianka szuka dla niej nowego domu

17 września 2021, 12:47
fot. Sandra Szostak
W piątkowy poranek pani Sandra znalazła przed swoją kamienicą przy ul. Kosynierów Gdyńskich karton z kotką oraz dołączonym listem. Mieszkanka Gorzowa zabrała zwierzę z ulicy, ale niestety nie może zatrzymać kotki u siebie i dlatego szuka dla niej nowego domu.

"Jestem Kicia. Weź mnie proszę..." karton z takim napisem znalazła w piątkowy poranek przed swoją kamienicą przy ul. Kosynierów Gdyńskich pani Sandra. Natomiast w środku znajdowała się około roczna kotka oraz dołączony ręcznie napisany list. - Hej, jestem Kicia. Mam około 1 roku. Szukam nowego domu, bo moi właściciele mają uczulenie na sierść. No cóż... Czasem tak bywa, ale jestem trochę strachliwa i z tego powodu atakuję. Proszę, kocham dzieci. Weź mnie ze sobą - czytamy w liście.

Niestety pani Sandra nie może zostawić kotki w swoim domu z powodu trzymania innych zwierząt. - Kto przygarnie kicię? Dziś rano znalazłam ją pod klatką w kartonie. Ulica Kosynierów Gdyńskich. Wzięłam ją do domu, ale schowała się za szafki w kuchni. Ja nie mogę jej zostawić ponieważ nie dogaduje się z moim psem. Udostępniajcie proszę, pomóżcie znaleźć jej  nowy domek – apeluje pani Sandra Szostak, mieszkanka Gorzowa.

Jeżeli ktoś chciałby przygarnąć kotkę, może kontaktować się poprzez facebooka z panią Sandrą Szostak lub z jej mężem Patrykiem Szostak. Można w tej sprawie kontaktować się również Anaconda Fundacja Obrony Praw Zwierząt.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości