• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Czytelnik: Czy dziurawa Niemcewicza doczeka się remontu? [zdjęcia]

17 sierpnia 2021, 13:11
fot. czytelnik
Do redakcji portalu gorzowianin.com napisał mieszkaniec Gorzowa, który zwraca uwagę, że ul. Niemcewicza i Broniewskiego od wielu lat nie widziały remontu. Natomiast dziury w jezdni są doraźnie łatane. Dlatego też mieszkaniec os. Staszica dopytuje się czy obie zniszczone ulice mają szansę na remont.

W Gorzowie trwa prawdziwa remontowa ofensywa. Prace prowadzone są praktycznie w każdej części miasta. Na liście drogowych inwestycji, gdzie prowadzone są obecnie prace jest ul. Spichrzowa, ul. Chrobrego i Mieszka I, Słoneczna, Kombatantów oraz Walczaka, Zawackiej i Łukasińskiego. Niedługo ruszy również remont ul. Długosza. Natomiast w ostatnich dniach władze Gorzowa ogłosiły kolejne przetargi na remonty dróg – ul. Olimpijskiej oraz Trasy Nadwarciańskiej. 

Dlatego też kolejni mieszkańcy dopominają się o remonty ulic na swoich osiedlach. Do redakcji portalu gorzowianin.com zwrócił się mieszkaniec os. Staszica, który podkreśla, że od ponad 30 lat dziurawa ul. Niemcewicza i Broniewskiego jest po prostu łatana i przez ten okres nie doczekała się remontu z prawdziwego zdarzenia. 

- Po każdym deszczu pojawiają się kolejne dziury i wyrwy. Samochód jadąc może wypaść z osi jezdni i wjechać na chodnik! Niewystarczające oświetlenie, dziury w jezdni i brak przejść dla pieszych może prędzej czy później doprowadzić do nieszczęśliwego zdarzenia. Blisko kościoła do garaży idzie dziurawa jak ser szwajcarski droga w której można stracić zawieszenie. Właściciele garaży płacą podatki, zatem miasto powinno się tą sprawą się zainteresować – podkreśla czytelnik.

Zwróciliśmy się do Urzędu Miasta Gorzowa z pytaniem czy ul. Niemcewicza i Broniewskiego doczeka się w najbliższych latach jakiegokolwiek remontu. Czekamy na odpowiedź.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/6 Dziurawa ul. Niemcewicza i Broniewskiego

1/6 Dziurawa ul. Niemcewicza i Broniewskiego

2/6 Dziurawa ul. Niemcewicza i Broniewskiego

2/6 Dziurawa ul. Niemcewicza i Broniewskiego

3/6 Dziurawa ul. Niemcewicza i Broniewskiego

3/6 Dziurawa ul. Niemcewicza i Broniewskiego

4/6 Dziurawa ul. Niemcewicza i Broniewskiego

4/6 Dziurawa ul. Niemcewicza i Broniewskiego

5/6 Dziurawa ul. Niemcewicza i Broniewskiego

5/6 Dziurawa ul. Niemcewicza i Broniewskiego

6/6 Dziurawa ul. Niemcewicza i Broniewskiego

6/6 Dziurawa ul. Niemcewicza i Broniewskiego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości