• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

Dachowanie na S3 [zdjęcia]

13 sierpnia 2021, 08:41
W piątkowy poranek doszło do wypadku drodze ekspresowej S3 na węźle Gorzów Południe. Kierujący samochodem osobowym marki kia uderzył w barierki, a następnie auto dachowało. Jak się okazało, mężczyzna próbował uniknąć zderzenia z fordem, którym kierowała kobieta i wjeżdżając na trasę S3 nie ustąpiła pierwszeństwa kii.

W piątek 13 sierpnia o godz. 8.23 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na 91 km trasy S3 w kierunku Skwierzyny. Do zdarzenia doszło na węźle Gorzów Południe. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Kierujący samochodem osobowym marki kia uderzył w barierki, następnie auto dachowało i zatrzymało się na dachu.  Poszkodowanego kierowcę z pojazdu wyciągała gorzowska ekipa Polsat News, która jechała akurat na materiał.

Według nieoficjalnych informacji, powodem wypadku była kierująca fordem, która wjeżdżając na trasę S3 nie ustąpiła pierwszeństwa. Kierujący kią próbując uniknąć zderzenia z fordem, uderzył w barierki, przez co auto dachowało.

Lewy pas w kierunku Skwierzyny jest zablokowany.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości